window.smartlo"/> LÉČIVÉ PEXESO - ezoterická poradna Marie Magdaléna
Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
VYUŽIJTE JARNÍ AKCE A JDĚTE NA LÉČIVÉ PEXESO S EXTRA BONUSEM. 

Děti ze školních zařízení, kde lektoruji, se již konečně dočkaly
a karty jsou na světě a jako bonus -
opět něco, co mají děti rády -
speciální nahrávku pro relaxaci, které říkáme "stříbrná bublina"
VÝJIMEČNÉ KARTY, které nikde jinde nenajdete.

HRACÍ, VYKLÁDACÍ A PODPORUJÍCÍ VŠEOBECNÝ ROZVOJ JEDINCE.

 
     Harmonizujete si váš život a držte vaše emoce v pevných opratích -
tyto karty vám pomohou.

     Multifunkční HRACÍ A TERAPEUTICKÁ POMŮCKA  od Marie Magdalény, se kterou se dostáváte nejen do pohody vy i vaše děti, ale objevíte skryté možnosti a nastartujete léčení. Zabavíte své ratolesti, užijete si hru, klid a to vše bez křiku, nařízení a nervů, které většinou vládnou při vypjatých situacích. Hra, po které děti touží, je užitečná i zábavná. Jejím cílem je rozvoj ve všech oblastech a to, aby z ní každý mohl vytěžit maximum pro svůj život. Vím, jak jednoduše dojít k cíli a můžete toho dosáhnout i vy. Bez léčivého pexesa jde vše hůře. Pro vás všechny jsem tvořila karty a inspirací mi byly právě děti, se kterými pracuji a které se na ně již velmi těší a zároveň vlastní zkušenosti. Každé dítě, které vzalo karty do rukou, bylo nadšené a toužilo je mít.
     Možná je to i váš případ, děti zlobí, vy jste ve stresu, hledáte záchytný bod, spěcháte, co když je právě toto pexeso tou magickou pomůckou, která přinese úlevu, praská vám hlava bolestí, děti křičí, úleva nepřichází, práce máte nad hlavu a já cítím, že klid je na dosah, že s léčivým pexesem přijde i to, co vám chybí, přicházejí dny, kdy opravdu už nevíte co, jak ty "dáblíky" uklidnit, jak je alespoň na chvíli udržet v klidu, cítím, jak neviditelné vlákno přitahuje vaše děti, které se zklidňují, vidím, jak jejich oči září a dychtí po hře a zůstávají klidní, zavírají se vám oči, nejraději byste si sedli a nic nedělali, co když je toto ta pravá příležitost, okamžik , na který jste čekali, možnost, která vám přinese klid, po kterém toužíte, a dětem novou radost a vám všem poznání a pobavení. Energie proudí a doplní dobré všude tam, kde je potřeba. Každý obdrží to své, co potřebuje, jen tím, že karty otočí, podívá se na obrázky, pak už jen v čase začíná působit proud automatické kresby. Vyhrávají všichni. Gratuluji vám k tomu, že již víte, jak na to a cítíte, že tohle je ta pravá příležitost k rozvoji. Snadně, rychle, velmi jednoduše a hlavně - hravě.

     Unikátnost a garanci nabídky, kterou nikde jinde nenajdete  zajistí Marie Magdaléna. Expert na vzdělávání dětí v oblasti osobního rozvoje a bojového umění, učitel automatické kresby, praktikující mistr Shambally a Reiki, autor knih a terapeut, který jde cestou kombinace možností pro maximální efekt a úspěch klienta - tedy pro vás.
 
     Je to tak jednoduché. Udělat radost dětem, získat chvíli klidu pro sebe a vytvořit prostor pro štěstí sobě i ostatním. Akční nabídka novinky s bonusem je pouze do 1.6.2017. Ke každé zaplacené objednávce do 1.6.2017 získáte unikátní hypno-vizualizační nahrávku pro relaxaci a uvolnění. Mnohé děti už ji znají a velmi si ji oblíbili.
 
    Děkuji za vaše ohlasy, sdílení i milé dopisy.
Radost ve vašem životě - to byl cíl.
A ten se podařilo dosáhnout.
Hodně štěstí i nadále vám všem. 
LÉČIVÉ PEXESO
Komlet obsahuje 64 karet = 32 párů  hracích a vykládacích karet,
kompletní brožuru s výkladem použití a radami,
jak ještě lépe tyto karty využít.
Pexeso je upravené v luxusní formě v laminátové úpravě -
tedy nikoliv jen v papírové podobě.
Vaše objednvka je expedována poštou na udanou adresu,
bonus prostednictví zadaného emailu,
max. do 5 pracovních dnů.
---
 


LÉČIVÉ PEXESO 

cena - 550
/Cena vč. poštovného  balného v Kč v ČR/
LÉČIVÉ PEXESO.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one