Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
Čekají mě trojité narozeniny a výročí, slavte se mnou a získejte to, co běžně nelze.
Heslo léta:

NOSÍM ŠTĚSTÍ TAM, KDE JE PRO NĚJ PŘIPRAVENÉ MÍSTO.
   Vám všem patří můj velký dík, a proto se s vámi chci podělit.
 
   Ano, je to opravdu tak. Slavím a bez Vás, vás všech, by to nebylo možné.  Dali jste mi inspiraci, věřili jste mi a velmi mnoho. Jak to začalo. Po růstu a bouři dospívání se začnete dívat kolem sebe a toužíte něco změnit. Začnete studovat, učit se praktické, poznávat a jednoho dne přijde doba, kdy máte velkou potřebu sdílení a předávání. Chcete, aby to, co jste nastřádali poznal i někdo jiný. Aby to štěstí, které cítíte zakusil každý. Aby to, co se podařilo vám, měl šanci získat i někdo další.

    Kdyby neexistovali lidé, kteří mi věří, obracejí se na mě, a já mohu z hlubin pokladnice lovit klenoty pro Váš lepší život, asi bych Vám nyní tuto zprávu nemohla napsat. Vážím si Vás a proto Vás nyní zvu - slavte a radujte se spolu se mnou.


     Blíží se mé trojí jubileum - 30 let praxe s prací s energiemi a mentálními technikami, 10 let práce s dětmi v kroužku Bojové umění KUNG-FU a jiné a v celkovém osobním rozvoji a 5 let ezoterické poradny, která pro vás funguje pro všechny oblasti života. Ve všech případech čerpám z obrovské studnice zkušeností, kterou pro mne znamená Shaolinské učení a východní filosofie. Pracujeme společně na Vašich životech, přáních, potížích a jsem velmi ráda, že se na mne obracíte opakovaně, protože je to známka dobrých služeb a to mne velmi těší. Vždy se totiž vracíme tam, kde nám bylo dobře, kde se nám věnují a cítíme se fajn. Děkuji Vám.

     Má dosavadní práce tvoří velmi silnou oporu, tvrdou zeď, o kterou se mohu opřít a tedy vím, že mohu s čistým svědomím dávat garanci své práce dál, která pro vás všechny registrované znamená - mnoho extra letních výhod.

Čeká nás zábavné a hravé léto, kde si přijdou na své všichni.
A také výhodné léto pro každého.
Sledujte akce, jak postupně budou přibývat. 
Hravé léto s Marií Magdalénou.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one