Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Kdokoliv vám může ukázat směr, naučit triky, techniky a předat ty nejlepší rady a nabyté zkušenosti. Ale není v ničích silách, aby tou vaší cestou šel on sám.
 
Jste to vy, kdo musí udělat ty kroky.
 
   Sami, abyste se dostali tam, kam toužíte. Jsou to vaše sny a vy se o ně musíte zasloužit. To je totiž to nejtěžší. Mnoho lidí vás inspiruje, hodně lidí - andělů - vám vytváří to správné prostředí, tu vatičku okolo, aby se vám dobře dařilo a vy jste mohli růst. Pokud však vy neuděláte ty kroky, abyste opravdu  fyzicky po té vaší cestě šli, tak se ten zázrak dokončení cesty, možná vůbec nestane.
 
     Nedojdete tam. Dostanou se tam jen ti, kteří sebrali odvahu čelit  případným překážkám, dostatečně se obrnili a berou to celé jako výzvu a hru. To je totiž dost podstatné. Zda-li si připadáte jako topící, který se chytá stébla,  a nebo jako někdo, kdo plave svou pravidelnou trasu a příležitostně zkouší vylepšovat a zdokonalovat svou osobní navigaci ztížením trasy.
 
     Čím dříve a lépe začnete zapojovat nové - vystupovat z komfortní zóny, tím dřív se ke svému cíli dostanete. Ale není do nudná cesta. Jsou to úseky plné dobrodružství, báječných chvil , ale i útrap a nástrah. Střídání úspěchu a neúspěchu a na konci,  pokud vytrváte, vás čeká stupeň vítěze.
 
Zvítězí opravdu jen ten, který je odvážný, a vytrvá.
 
     Bez píle a úsilí, bez přidání vášně a zacílení, to zkrátka nejde. Na ty, kteří již vědí, čeká vítězný okamžik a báječný pocit.  Ale jsou tu i malá vítězství, jejichž pozitivní účinek můžete pocítit jako motýlky v břiše. Jen je potřeba se naučit ty situace skutečně vnímat, nebrat je jako samozřejmost a dostatečně se odměnit.  Tak vás nemine ten pomyslný zlatý stupínek a trvalý pocit štěstí z vašeho pokroku a schopnosti věcí dotáhnout do konce.
 
     Nečekejte na nějaké přesné datum - za týden, pozítří, po dovolené..., začněte teď hned s tou největší láskou a vášní, kterou cítíte.
 
Vášeň a zanícení, to je to pravé palivo.
 
    Můžete chtít, ale pokud vám chybí opravdu ta správná motivace a v dostatečné míře zkombinovaná s láskou a vášní podpořená samozřejmě vědomostmi a dovednostmi a odhodláním, tak vás první překážka srazí na kolena. Když ta vášeň vyhasne, zůstanete ležet a vstát se možná nepodaří.
 
Pokud vládnete dostatečně velkou osobní silou, vstanete určitě.
 Možná půjdete chvilku po čtyřech,
ale nakonec se opět  hrdě vztyčíte a do cíle dojdete.
 
     Vám všem, kteří toužíte, a pro své sny podnikáte to pravé, držím palce.
 
    Ať je vaše cesta úžasná a dostanete se tam, kam toužíte.
 

Vaše
 
Marie Magdaléna
HRAVÉ LÉTO S MARIÍ MAGDALÉNOU JE PLNÉM PROUDU

- A NA CO VŠE SE MŮŽETE TĚŠIT?

 
VÝKLAD Z KARET -  LÉČIVÉ PEXESO ZDARMA
 
 
   
úsilí krok po kroku.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one