Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
CO DĚLAT, KDYŽ  NÁS PŘEPADÁ POCIT BEZMOCI A LÍTOSTI

     Možná jste to také zažili,  možná se vám vybaví ten nepříjemný pocit, kdy čtete nějakou zprávu a je vám z ní úzko. Nebo když vidíte video nebo obrázky s týkáním někoho nebo něčeho, případně s jinou bolestnou tématikou. Žaludek se vám stahuje, slzy se vám derou do očí, vztek s vámi cloumá, že nemůžete nic dělat, nijak pomoci a máte chuť láteřit a hledat viníka. Při tom všem si lámete hlavu, proč s tím nikdo nic nedělá a co s tím udělat. A cítíte se tak bezmocně.
    Ale mohu vás ujistit, že tomu tak není.

Nejste bezmocní, jste naopak velmi mocní,

jen možná nevíte, jakou máte sílu a jak jí využít. Je naprosto nekonstruktivní někoho hanět. Je to jen prosté a zbytečné  vysílání negativní energie jinam - tzv. upouštění páry - proudu vašich momentálních emocí. Naopak můžete energii využít daleko lepším způsobem.
     Pokud vás tedy nějaká situace roznepříjemní, dochází ve vašem těle k patologickým stavům v přílivu chemického koktejlu z vaší nepohody, který narušuje vaši rovnováhu. Psychická nerovnováha narušuje fyzické tělo a potíže jsou na světě. Zprvu malé, ale pokud budete častěji podléhat negativním emocionálním výkyvům /samozřejmě je potřeba regulovat i pozitivní stres/, bude vám čím dál tím hůře a na základě rozrušené psychiky nakonec rozložíte celé své fyzické tělo. Tedy nejenom že ostatním nepomůžete, ale uškodíte i sami sobě. Mám pro vás recept, jak pomoci druhým a vlastně i trochu sobě.
     Kdykoliv se emocionální situace objeví a zasáhne vás, posílejte do ní energii lásky. Všemi svými smysly si představujte, že tam někam, kde se děje něco nepříjemného, zasíláte s okamžitou platností účinnou záchranu. Tu pomoc, která je právě v tu danou chvíli nejvíce potřeba a je nejlepší. Logiku nechte spát. Popusťte uzdu kreativity a nechte proudit záchranné myšlenky.  A v takové míře, aby jste cítili, že je pomoženo a nebezpečí zažehnáno bez nebo jen s minimálními následky. Tak, aby ta situace už nezaznamenávala bolest, ztrátu, smutek ani tam, ani u vás. Obalte tu energii do srdce lásky, které poletuje nad tím místem i mezi vámi i nad vším, kam by mohla bolest, strach, lítost, vztek dosahovat. Podržte si tu krásnou emoci tak dlouho, dokud vaše nepříjemné myšlenky neodplavou.

Láska je totiž ta jediná hybná složka, která rozpouští vše.

 Pokud provedete tento rituál, můžete si být jisti, že jste udělali maximum. Pokud ovšem budete vést dlouhé hovory a přemítání v restauračních zařízeních, balkónech a chodbách, příp. přes sociální kanály, je to naprosto ploché a beze smyslu. Zbytečně vydaná energie. A jenom rozšiřujete tu negativní emoci dál a zhmotňujete zlo a konstruktivně nejednáte. Pokuste se tedy, až k vám přilétne něco nepříjemného, použít lásku tak, abyste vygumovali to nepříjemné a zůstal jen dobrý pocit. Darovali jste energii něčemu, co má smysl a to se hodně počítá.

Když budeme všichni posílat lásku, všem se bude dostávat.
Bude cirkulovat všude okolo nás.
 A my můžeme žít v příjemné harmonii - láskové bublině.
 Pokud budeme vyznávat lásku,
pokud se naučíme mít rádi sebe i druhé,
 bude to na světe fajn.
Ať se vám daří.
Marie Magdaléna


 
srdce z kamene.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one