Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
    Zůstat zdravý a v pohodě je základ pro spokojený život. Člověk je tvor hledající a také se značnou schopností věci komplikovat a zesložiťovat. Opak - tedy jednoduchost - ovšem přináší úspěch. Toto myšlenku již dlouhé roky aplikuji ve svém životě i v mých službách a výsledky jsou úžasné.
 
Mentální práce a kreativita nezná mezí.
 
     Moderní pojetí pro harmonizace čaker pro ty, kteří bojují s časem nabízím v textu níže. Jednoduché, účinné a docela zábavné.

     Očistu provádíte asi každý a denně. Je vám určitě velmi příjemné nechat na sebe padat kapky vody ze sprchové hadice, cítit, jak je vaše tělo čistší a čistší  a kochat se pocitem, jak je to příjemné a pomalu upadat do nádherné meditace. Co kdyby jste mohli mít vaši koupel s třešničkou na dortu - tzv. 2 V 1? Ano, je to tak.  Můžete tento proces  ještě více pozdvihnout, zúročit a zároveň harmonizovat vaše čakry spolu s vaší ranní nebo večerní očistou. Najednou a jednoduše.

     Srdečně vás všechny zvu na malou  ukázku, jak můžete hravě a jednoduše ladit své čakry.

     Vstupte do procesu očisty jako obvykle, pusťte na sebe proud vody a jakmile začnete cítit touhu ponořit se do nižší hladiny a nechat na sebe působit proud léčivé vody v barvě příslušné čakry, zavřete oči a představte si vedle sebe nový ovládací panel. Funguje na vaše myšlenky a má osm spouštěcích panelů - v barvách jednotlivých čaker. Aktivujete jej mentálním zmáčknutím panelu s příslušnou barvou kdykoliv potřebujete. Proud vody se zbarví to té barvy, kterou zvolíte a harmonizujete příslušnou čakru s pomocí vašeho mentálního propojení s barvou. Vychutnávejte si proces barevné harmonizace tak dlouho, jak bude potřeba. Intuice vám sama dá vědět, kdy skončit a přejděte k další barvě. Postupujte ve spektru tak, jak barvy za sebou náleží. Od červené, přes oranžovou, ke žluté, přes zelenou, k bledě modré, směrem k tmavě modré a zakončete spektrum fialovou barvou. Teprve později, až zjistíte, kde je případný problém, můžete volit barvy vody jednotlivě pro důkladnější harmonizaci a léčení. Nakonec můžete zvolit tlačítko osm -  tzv. směšovat a pustit proud celého barevného spektra na konečné doladění. Na konci očisty poděkujte jednotlivým proudům a ještě chvíli v tom nádherném procesu zůstaňte.  Vychutnejte si nový a příjemnější stav a při procesu sušení puncujte celý proces do maximálního efektu a trvanlivosti.

    Právě nyní po té nádherné očistě jste svěží, čilí, vyrovnají a spokojení a vyladění do toho nejoptimálnějšího nastavení.

 
    Ovšem ani tato nádherná harmonizace netrvá věčně. Víte, co vám vždy čakry ovlivní a proces harmonizace bezpečně naruší? Ano, je to tak. Stres. Jsou to vaše nezvládnuté emoce. Emoce na čakry velmi působí a během pár minut se můžete dostat ze stavu úplné pohody do situace na pokraji zoufalství. Také už to znáte? Umět zpracovat emoce není tak těžké, když víte, jak postupovat.

Speciální hypno-vizulalizační nahrávky od Marie Magdalény

http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/hypno-vizualizace

a unikátní hrací a vykládací karty - LÉČIVÉ PEXESO -

http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/lecive-pexeso/lecive-pexeso-s-extra-bonusem
to jsou produkty, které umí víc, než byste čekali.

 
Pokud máte vládu nad svými emocemi, máte život ve svých rukou. Jestliže se necháte emocemi vláčet, budou ony vládnout vám a rozhodně se vám to líbit nebude.
 
Řešení tedy existuje a výsledky se dostaví vždy.
A opět velmi jednoduše, hravě a docela rychle.
Ale jen tomu, kdo začne pracovat, udělá první krok ke své změně,
kdo touží opravdu něco dokázat.
Touha je hnací motor.
Cesta ke štěstí, které vlastně všichni hledáme, ale jen někomu se to podaří. Hádejte - proč?
Většinou chybí odvaha zkusit dělat věci jinak.
Nově a lépe, trochu si hrát, uvolnit se, nebýt v křeči.
Pak nastane zlom a začnou se dít ty pravé zázraky.
Dostáváte se do proudu a pokud budete chtít a vytrváte,
můžete na něm plout stále.
Dostat se ke štěstí.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one