Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
KAŽDÝ MÁ SVÉ POKLADY A MŮŽE NAJÍT I DALŠÍ
 
     Každý člověk na světě vlastní nějaké osobní poklady ve své základně. Tedy ve svých dovednostech, schopnostech a možnostech. Ale aby to bylo spravedlivě, je potřeba, aby ty poklady našel, dokázal je vydolovat a nakonec také smysluplně použít.

     Jsou to sice dary, ale je potřeba, abychom si je zasloužili. Když nevíme, jak se k těm dovednostem a znalostem dostat, je potřeba se to naučit. Zkoušet zas a znova, jak se k nim propracovat, zkoumat sebe sama, najít cestu ke svému nitru a komunikovat se svým vnitřním já.

     Celý život je vlastně takovým dialogem, kdy se sami sebe ptáme, co dělat, jak to dělat, proč to dělat, co se nám to děje, proč se to děje, ale je to dialog neřízený. Když si zvyknete pracovat na řízeném dialogu, tak aby opravdu nesl maximální výsledky, a mohli jste z dialogu vytěžit to, co je pro vás důežité, tedy váš posun, nalezení pokladů, bude to paráda.

     Pokud se vám začátky nedaří, nezoufejte. Každý, kdo se rozhodl nalézt své lepší já, ho nalezl. A kdyby náhodou, můžete zvolit cestu pomocníka.

     Marie Magdaléna pomůže a poradí, jak se dostat ke svému cíli rychleji, pohodlněji a hlavně najisto.

     Přeji vám krásný a pohodový čas a věřím, že, stejně tak, jako já, na sobě pilně pracujete, vidíte výsledky a je vám čím dál, tím lépe. :)
-----
Cesta bez cíle
Cesta bez cíle
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one