Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
      Pokud chcete eliminovat stres a dosáhnout harmonii, odložte slova typu, to by se mělo, musím, měla bych a zaměřte se na to, po čem toužíte, co opravdu chcete. A jděte za tím.

      Samozřejmě musíte vycházet ze situace, kdy jasně víte, že to něco skutečně můžete získat. Ale pokud následujete jenom nějaký zvyk, že někdo, někdy, někde, něco řekl, a vy jste si to vzali jako nějaké nutné pravidlo, že to tak má být, a děláte to a je vám to nepříjemné, je to špatně. Dělejte to, co byste rádi, udělejte to s tím nejotevřenějším srdcem.

      Mnoho věcí se v průběhu let mění, obecně u skupin i jednotlivců. Tak možná zjistíte, že setrváváte v činnostech, které se už dávno mohou dělat jinak nebo zkrátka a dobře nad vámi nikdo nestojí a nedrží bič a neříká, jak to máte dělat. A vy můžete zapojit vlastní kreativitu, která byla doposud blokována. Opusťte sociální stres. Buďte svobodní, vymaňte se svých vlastních okovů a toho, že se neustále hlídáte tak, aby bylo vše dokonalé, každému jste udělali jen to nejlepší a musíte se líbit a vyhovět  všem. Protože potom zůstáváte vy neustále vzadu jako nespokojení, smutní a frustrovaní - a to je přeci škoda ne?

     Dostávejte ze sebe to nejlepší, buďte inspirací, pomocí a kotvou pro ty, kteří to potřebují. Buďte si jisti, že i vám přijde pomoc, pokud bude potřeba, ochranné křídlo, zamává a zvedne vás, když vy už nebude moci.
 
   Jsou to vesmírné váhy, které detekují vaše kroky
a podle toho můžete buď získat
nebo naopak ztratit.
To už záleží pouze na vás.
Hlídejte si tedy vaše kroky,
protože oko vesmíru vás scanuje.
Dostat se ke štěstí.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one