Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     K harmonizaci vztahů a k pohodové verbální i neverbální komunikaci stačí velmi málo. Možná to i víte, ale jste si opravdu jisti, že tuto techniku pravidelně používáte?
 
     Pokud ano, stává se vždy komunikační tok přínosným a pozitivní výsledek na sebe nenechá čekat. A o co se jedná?
 
Cokoliv vysíláte k druhým, veďte láskou
 
     - tím nejvyšším stupněm hybné síly. Nejen, že to má tu nejvyšší účinnost na vysílaného, ale zároveň jste tím nádherným šípem zasaženi i vy. I k vám se touto cestou zpět láska dostává a i s ostatními bonusy, které se s láskou snoubí.
 
     Vaše touha udělat radost druhému, způsobit v jeho životě změnu k užitku, je plodná i pro vás. I pokud to jsou třeba výtky nebo tvrdé zkoušky, které mají stabilizovat cestu k cíli, zkuste je formulovat a procítit tak, aby ten hlavní smysl byl prospěch pro toho druhého, pro jeho život v hojnosti a harmonii komplexně. Začněte vždy něčím, co je pozitivní, tzv. aby se nahodila kotva tak, aby ten člověk s vámi mohl souhlasit. Aby se navázal kontakt - jemná nit, aby vám ten druhý začal naslouchat a aby "TO NĚCO" mu dalo vědět, že ta vaše myšlenka je pro něj důležitá, dobrá, inspirativní a transformující.
 
Pokud se vám podaří, že
jeho srdce, oči a uši budou otevřené pro vás,
máte vyhráno.
 
     Ale vždy by to měla být výhra oboustranná, pro každého výhodná, nikdo by na ní neměl parazitovat - manipulativně vítězit pro svůj čistě osobní prospěch. Vždy myslete na toho, ke komu vysíláte, jako k nejbližšímu příteli. Zapomeňte na sebe. Touha pomoci druhému přináší vždy minimálně tolik dobrého i vám. Ale jen tehdy, pokud nebude myslet sobecky. Pokud zájem nejvyššího dobra bude nade vším, vše souzní s vesmírným řádem a vy zůstanete ve středu dění - na pozici toho, komu vesmír vždy popřeje a postaví do cesty to dobré. Bude totiž vědět, že nezklamete, nezneužijete dary a dokážete se o ně i podělit. Je to vlastnost s vyšším rozměrem.  Je to schopnost udržet otevřené srdce a zůstat člověkem v souznění s vesmírem.
 
     Pro všechna vaše konání vám přeji tu nejlepší myšlenku, skvělý záměr a díky pomoci energetického vlnění úplné zhmotnění snů a tužeb do vaší reality.
 
Marie Magdaléna
S POMOCÍ NEVÁHEJ.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one