Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Moderní doba nabízí automatizaci snad všude, kde to jde, a kam se podíváte. Auta, pračky, myčky a ovládání mnoha dalších přístrojů automatizace ulehčuje člověku život. Méně práce a více času. Jenže vztah není spotřebič ani stroj. Nelze tedy automatizovat. Jedná se o živý útvar, který se v závislosti na péči mění. A záleží jen na vás, jestli vaše vztahy budou příjemné nebo vás otráví.

     Možná jste to již také zjistili, ale nevíte, co s tím, aby vám bylo lépe.

 
Je to fuška a nikdy nekončící úsilí,
které však přináší sladké a šťavnaté ovoce,
 jež báječně chutná.

 
   Péče a posílení je stejné a nenahraditelné jako u rostlin. Pravidelná ochrana, opečovávání, vláha a hnojení, péče o prostor a celková údržba. Myslím, že tady bych mohla skončit a mnozí již tušíte, o co tady skutečně jde.

   Ale pro jistotu začněme od začátku. Fascinační fáze - tzv. zamilovanost - to je jediný úsek, který funguje automaticky. Vzniká na základě impulzů a jde tak nějak mimo vás. Většinou přijde naráz, překvapí vás příjemně - tedy - pokud je to oboustranné. Nicméně tato fáze vždy končí.  Nejzazší čas jsou čtyři roky. A i to je maximum.

    Vše pak záleží na strategii, potřebách a přístupu, který zvolíme. Ten je odvislý od toho, co od vztahu očekáváte. A protože každý člověk ve skrytu duše touží být milována a hýčkám, je docela nasnadě, jak ve vztahu fungovat. Pokud žijete v harmonických vztazích, daří se vám ve všech oblastech. Pokud tomu tak není, to negativní postupně prorůstá do dalších oblastí a blokuje růst a postup.

 
      Praktické rady a kouzla, jak vybudovat a udržet vztah,
ve kterém bude fajn, to je tajemství, o které se s vámi podělím v kurzu nebo konzultacích.
Pokud sami nenajdete recept, jsem tu pro vás a váš lepší život,
na který máte všichni nárok.
Dopřejte si jej tedy a získejte tajné triky a postupy
Marie Magdalény
ideální partner.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one