Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
 

     Léto bývá obdobím odpočinku a inspiračních chvil mnohem více, než obvykle. Chcete se zúčastnit smysluplné akce? Jestli ano, čtěte dál.

     Ráda bych ve své praxi přispěla něčím, co by Váš život ještě více pozvedlo. Aby Vám bylo fajn a abyste cítili, že nestojíte na místě, ale směřujete rychleji k cíli.
 

     Každý má svůj sen a většina z vás ho vidí v těch nejzářivějších barvách. A když jste o samotě, sníte o tom, jaké by to bylo, kdyby se ten sen právě teď stal realitou…..
Snění je jedna z nejúžasnějších činností,
které můžete pro Vaši budoucnost udělat.
Je to Vaše tvorba budoucí reality.
 
      Možná víte, jak správně s touto technikou pracovat, ale výsledky se nedostavují. Chápu, měla jsem to také. Ale studium znalostí a dovedností mne přivedlo k báječnému životu.   
     Kurzy a výukové semináře
jsou vždy spíše báječným zážitkem,
avšak s cílem na maximální efektivitu pro záměr.
Je to čas těšení a radosti z výsledků.
 
       Mám na Vás prosbu, můžete být přínosem pro všechny. Zamýšlela jsem se nad tím, že mé články a příspěvky obsahovaly vlastně celou řadu technik, postupů, možností a myšlenek, které k cíli jednoznačně směřují. Ale stále je, mezi vámi velké procento lidí,  kteří ještě tápou. Chodí stále dokola, rádi by se dostali z bludného kruhu, ale nevědí, jak na to. Točí se ve svých zacyklených chybách, programech a nejsou šťastní, nejsou spokojení, necítí radost ze života a z toho, že jsou.

     Je mi to nesmírně líto, a proto mám pro vás návrh. Každý  může přispět. Máte-li nějaký nápad nebo myšlenku, kterou bych mohla zpracovat do mých příspěvků a článků s přístupem a pomocí pro všechny, prosím napište mi. Napište mi, co byste chtěli vidět, číst, co byste chtěli slyšet, s čím byste chtěli poradit a jak vám mohu daleko více pomoci. Prosím, zde: 1mariemagda@seznam.cz Velmi ráda si přečtu vaše příspěvky, vaše přání, vaše touhy.
     Můžete si být jisti, že pro vás chystám zase nějaké překvapení a další novinky, které se vám budou určitě líbit. Nejen že vás překvapí, ale budete potěšeni smysluplností další akce. Mějte se báječně a užívejte si všechny dny i noci, jak nejlépe umíte.
 
Věřte, že každá myšlenka se proměňuje v čin.
Opakující se čin tvoří zvyk.
A pokud chcete mít dobré zvyky a dobré opakování,
začíná to vždy v hlavě.
 
Hodně úspěchů a štěstí
ve Vašem životě.
 
 
srdce a slova.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one