Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Každý něco řeší a všichni chceme být šťastni.

Když znáte vzorec, postup, můžete eliminovat rizika a pojistíte úspěch,
máte zkrátka šanci.

     Zamyslete se, fungují Vám situace a Vaše přání se plní? Pokud ne, je něco chybně nastaveno. Možná o tom ani nevíte a směrujete se úplně jinak, než by bylo potřeba. Narážíte do zdi, Vaše akce selhávají, sebevědomí klesá a Vy tápete. Ptáte se sami sebe - PROČ? Řešení je blízko.

     Znát a umět použít základní principy akce a reakce. Už dávno na základní škole se tento termín objevil a dnes se s ním opět setkáváte. A přidáte-li ještě trochu magie a starobylých tajemství, získáváte klíč k bráně šťastného života. Váš život se od základu změní, dostanete novou energii a tím pádem se věci kolem Vás začnou měnit - vztahy - práce - finance - zdraví - spokojenost a štěstí. Když se pak otočíte zpět, vidíte davy lidí, kteří řeší to, co Vy již můžete mít vyřešeno.

 
     Jste v těžké životní situaci? Vždy se najde řešení a způsob, jak se dostat zpět do stavu, který bude optimální. Využijte konzultaci a dejte si šanci na lepší život.
Budte připraveni na svá přání. A pamatujte. Vše, co se vám přihodí, a momentálně se vám nelíbí, patří do všeho životního plánu a je to pro Vás - z hlediska budoucnosti - to nejlepší.

    Uvidíte, že při zpětném pohledu mi dáte za pravdu.Takže nesmutnět, že vám něco nevyšlo. Je to ochrana vesmíru a čeká na Vás něco lepšího, příjemněšího, bohatšího, jednoduše mnohem lepšího.

 
Vnímejte neúspěch jako úspěch a úspěch jako vítězství.
 
Tím, že pochopíte, a přijmete hru
můžete aktivně zasahovat do toku.
To nejdůležitější je náhled.
Buďte jako sokol, klidný let, vyčkávání, akce.

Vhodný okamžik a správné nasazení - to je trumf.

     Bez akce však není reakce. Pokud neuděláte první krok a nezměníte tok, rytmus, zaměření a rychlost, nestane se to, po čem tak toužíte. Zůstane to vše ve starých kolejích.
 
Chcete nové a lepší nebo
zůstanete v zajetí starých a rezavých okovů,
 které Vás brzdí?


Ať se Vám daří a vše vychází.

S láskou 
Marie Magdaléna
Harmonie - most.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one