Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
      Ráda bych se dnes s vámi podělila o jednu velmi důležitou informaci. Je rozhodně potřeba, abychom byli napojeni na náš okolní svět. Abychom se neuzavírali do nějaké své ulity nebo klece a přijímali informace.

     Ale přijímat informace a nechat se jimi příliš ovlivňovat je velmi patologické. Rozhodla jsem se napsat tento článek na základě dlouhodobé zkušenosti a posledního běhu událostí s tím, že velmi mnoho lidí sleduje až přespříliš astrologické posuny, vyhledává, jak mocné energie odněkud plují a vás pak pacifikují a mnoho dalších velmi ovlivňujících skutečností, včetně jednostranných vhledů bez interaktivního přezkoumání.
 
Někdo něco řekne nebo napíše
 a vy se tím necháte přespříliš ovlivnit.
 
     To je chybný postup z hlediska vaší osobní svobody a nastavení odolnosti a obecného rozvoje.

     Tyto skutečnosti, ač to na jednu stranu nevypadá, mohou velmi snižovat vaši sílu a odolnost. Protože když vám někdo řekne, že se blíží negativní energie, a měli byste si tedy dávat pozor a případně ty a ony věci provézt, je to zavádějící. Že se vás to velmi týká a že vás to může velmi ovlivňovat, bolet hlava a další informace, které ve Vás vyvolají strach, jsou informace, které tvoří program. Už vám tím dotyčný, do vašeho vnitřního toku, nasadí broučka hlodálka, který leze, leze a leze...a vy najednou zjistíte, že vás ta hlava skutečně bolí. A že s tím asi nemůžete nic dělat - vždy je řešení zde:, protože za to mohou ty silné energie, které právě odněkud působí. Je to do jisté míry pravda, ale
 
daleko lepší způsob je -
příliš se tímto nezabývat,
ale pracovat na své osobní síle.
 
      a na tom, že ať z jakéhokoliv proudu cokoli směřuje k vám a mohlo by vás to případně ovlivnit, tak aby jste vy měli vytvořený štít. A i když to k vám míří, tak vy jste odolní - aby ten proud byl odkloněn. Aby vaše ochrana a obrana byla skvělá a propracovaná.
To je totiž nejlepší a hlavně smysluplná energetická práce.

     Navíc je to zjednodušení celého systému. Nemusíte nikde pátrat, kde se co děje, a co k vám míří. Sledujte pouze jediné. Váš maximální osobní rozvoj, maximální osobní odolnost a schopnost nejen odolat těmto případným negativním silám, ale můžete pracovat na tom, jak pomáhat druhým. To znamená, aby vaše osobní síla, která je možná už na té nejvyšší úrovni, tak aby pomohla těm druhým. Abyste byli schopni vysílat tam, kde je potřeba. Protože držet se berliček, které vás vlastně svazují, je to nejhorší, co můžete pro svůj vlastní osobní rozvoj udělat.

Pro váš pokrok je připravena terapie,
která vás zbaví závislosti na informacích a strachu -
zde:

Veškerá moc pramení ze studnice svobody

     a jestliže jste ovlivněni něčím, co přichází, co vás může ovlivnit, svázat, ublížit, tak už tehdy je na vás páchána negativní  manipulace vyvolání strachu.
     Každý potřebuje v životě poradit. Jsou situace, kdy potřebujete podat pomocnou ruku, ale je to otázka lásky, která nabídne to správné vedení, ale rozhodně ne manipulativním stylem zastrašování. Takže si pěstujte intuici, budujte si svou osobní sílu a nenechte se zmanipulovat informacemi, že je někde něco, co by vám mohlo ublížit.

     Sledujte pouze váš vlastní vývoj, vaše stinné stránky, které to celé mohou velmi ovlivnit a blokovat. Protože když si vy vyladíte svoje vlastní já, tak ať bude situace jakákoliv, vy vždy vyjdete nejenom jako vítěz, ale vítěz beze šrámu a bez pohromy.
A o to každému člověku v životě jde.

     Přeji vám, ať se vám daří, ať procházíte životem beze šrámů, bez pohrom
a s úsměvem na rtech a jste schopni rozdávat tu svobodu a schopnost dosažení výsledků dál.


BUDUJTE OSOBNÍ SÍLU A
SVOU VLASTNÍ KOMPLEXNÍ ODOLNOST
- O TO TU TOTIŽ BĚŽÍ.

 
Vaše
 

 Marie Magdaléna

JEDINEČNÁ TERAPIE HROU - zde:
 

ORIGINÁLNÍ VÝKLAD KARET -zde:
 

HARMONIZACE ČAKER ZDARMA - REGISTRACE S VÝHODOU - zde: 
 

všechny produkty a služby
 

                 
smileyheartsmiley

 
VSTUPNÍ BRÁNA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one