Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Doba odkrývání již nastala. Pojďme tedy k jednomu střípku skládanky. V životě se můžeme ocitnout v jakékoliv negativní a nepříjemné situaci a to, jestli tou situací proplujeme beze šrámů, záleží ve značné míře na nás, protože během našeho života dostáváme příležitosti, díky kterým máme možnost se na budoucí situace připravit.

     Nikdy k nám nepřijde situace bez varování, najednou. Tak, abychom před tím nebyli varován nebo upozorněni, co může přijít. A aby nám nebylo nabídnuto řešení, které my můžeme nebo nemusíme přijmout. To znamená, že celý život je o vzdělávání, učení a testování.

     Mnoho lidí končí se svým vzděláním a zdokonalováním dovednosti všeho druhu s ukončením školy jakéhokoliv stupně. A protože se svět stále vyvíjí a pokud my nepůjdeme s ním na stejné vlně, zůstaneme vzadu, nepřizpůsobeni a neschopni se aklimatizovat na jakoukoliv situaci.  A samozřejmě si v ní ani dostatečně nebudeme vědět rady, jak.

    Nejsou to jenom vědomosti, které nám naplní mozkovou stopu, a prostřednictvím logiky můžeme věci uspořádat. Je to i trénink intuice a schopnosti předvídat, to co by mohlo přijít a jak bychom to mohli optimálně vyřešit. A samozřejmě v neposlední řadě se starat o pěstování svého těla i ducha. Ovšem ne tím že budeme fanaticky a ortodoxně dodržovat to, co někdo vyzkoumal a propaguje. Víte sami, že se cyklicky informace a rady o způsobu života mění a někdy úplně protichůdně. Proto je nanejvýše důležité naučit se poslouchat své vlastní tělo, které dá ty správné informace, co a kdy jíst, jak žít a čemu se vyhýbat, protože zná náš speciální kód.

   Pokud jej známe a jsme s nám v souladu, náš život se daří. Naše vnitřní já to opravdu ví. Jen nám samotným se podle toho scénáře nechte řídit. Je to tedy naše vlastní volba. Zda-li to půjde, či nikoliv. Jestli se nám začne dařit nebo zůstaneme ve stagnaci případně půjdeme do úpadku.

    Přeji vám, ať vaše rozhodnutí zohledňuje vaše tužby a daří se vše podle vašich přání v souladu s vaším životním úkolem.

Marie MagdalénaCo Vás může posunout k cílům, najdete - zde: http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/unnamed-3/top-akce-to-tu-jeste-nebylo

Všechny produkty a služby - všechny produkty a služby


 
sfinga.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one