Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
DOMOV, DĚTI A PARTNERSTVÍ V KRIZI -  SLZY NEBO SMÍCH
 
 
     Domov, většinou láskyplné prostředí, kam se rádi vracíme.

    Když tam vyrůstáme, stává se domov naším přístavem. Místem, kde vždy najdeme pomoc, ochranu, bezpečí a ty nejbližší - náruč mámy a táty.

    Dnes je tomu jinak. Z mé denní lektorské zkušeností ze škol vím, že děti neznají termín domov. Učitelé jsou bezradní a hodnoty, ty pravé, se dětem vštěpují velmi těžko. Ochranný přístav domov se změnil na pojmy - jsem u mámy, jsem u táty. Jdu k mámě, jdu k tátovi.

    Někdy je velmi těžké a dokonce nemožné udržet partnerství a zůstat spolu, ale děti by měli mít jen jeden domov.

     Zkuste se zamyslet nad tím, jestli by nešly věci tvořit jinak. Najděte způsob, jak ze zamilovanosti vytvořit lásku, nikoliv nenávist. Zjistěte, jak zabránit tomu, aby se z lidí, kteří za sebe dýchali, se stali nepřátelé.

     Vytvořte pro vaše princezny a prince to nejlepší dětství. Domov, na který budou vzpomínat jako na celek. Nikoliv jako dětství cestovatele a rukojmí rodičů. Možná ani vám, až zestárnete, by se nelíbilo, kdyby si vás děti přehazovali jako brambor. Z jednoho talíře na druhý. Děti nejdou rozpůlit, proto byla vytvořena střídavá péče. Mnozí odborníci již zjistili, že děti ztrácí pocit bezpečí, kterou jako malé tolik potřebují. Děti nemohou pochopit pohnutky dospělých, tápou, tvoří si své vlastní vzorce a ne vždy ty nejlepší.

     Sdílejte, prosím, tento článek všem, kterým může otevřít oči, aby ta nádherná kukadla dětí zářila nejšťastněji. A to štěstí pak děti předávaly rodičům zpět.

 
Je to láska, která dává křídla,

je to moudrost, která řídí naše křižovatky,

je to otevřené srdce, které ví, kam jít a co dělat.

Dejte šanci zelenou.


 
STOP POTÍŽÍM V PARTNERSTVÍ 2.jpg

1. POMOC PRO PARTNERSTVÍ


NAJDETE 
ZDE:
OBJEVTE KLÍČ K PÁROVÉ HARMONII
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one