Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 

LÉČENÍ VZTAHŮ , prověřené triky  - SEX - SPOJOVACÍ ČLÁNEK ????

     

Jak je to vlastně s těmi vztahy?
 

    Proč  stále slyšíme, že si nerozumíme. Že nám vztahy krachují, jsme smutní, vystresovaní, frustrovaní a zklamaní. Avšak stále někde hluboko uvnitř nás je malá jiskřička naděje, že by to přeci jen mohlo fungovat.

     Ano. Je to naprosto správná úvaha. Šance rozhodně je. JENŽE!!!

     Proto, abychom byli ve vztahu spokojeni, a cítili se svěží, jako na začátku, je potřeba naší síly, něco musíme zkrátka udělat. "ALE CO????" PTÁTE SE.

    Co je pro vztah nejideálnější?

    Pro vztah je tedy velmi důležité načasování, neboli shoda s přáním partnera. Takže, pokud např. máme před důležitou zkouškou, musíme se něco naučit, soustředit se, máme jiný problém, tak zcela určitě nebude pro Vás úplně nejideálnější romantika, sex, protože jste s myšlenkami opravdu jinde, i když se jedná obecně o činnost, která katapultuje  pár na nejvyšší místa.

    Aktuálně důležitější bude pro Vás pomoc partnera, povzbuzení a jiné. Ale na druhou stranu, když nebudete mít dlouho sex a Váš starostlivý parter bude žehlit, prát vařit, bude Vám trhat na zahradě kytičky, ale jaksi přehlížet tu nerovnováhu - rozložení potenciálu sbližování, tak nemusíte být zrovna v poloze jásání, protože chcete sex.

     Cítíte, jak to boří harmonii?

NEJSTE SLADĚNI S PARTNEREM. Partner Vám v tuto chvíli dává vše, co je k životě běžně uznáváno jako velmi dobré a zásadní, ale zkušenosti ukazují něco naprosto jiného. Touha partnera předčí špinavé prádlo a prach na skříni.

     Důležité a naprosto zásadní - je pořadí. To znamená, že to nejdůležitější ve vztahu je vždy načasování k momentální situaci.

         A je to opět otázka komunikace,

       která nám v tom může pomoci. Pokud ta komunikace nefunguje oboustranně, musíme si pomoci jinak a to jednostranně. Tzn., že máme-li nekomunikativního partnera, pracujeme za něj. Volíme vhodnou - nejlépe vtipnou nápovědu. Zlaté pravidlo, které používám ve svých terapiích je -

 

životní rozvaha.

 

    Obvykle bývá používána v účetnictví nebo ji nevědomky všichni běžně používáme. To vše a mnoho dalšího můžete získat ve speciální vztahové terapii - poradně s terapií.

 

      Jako se vším - tak i se vztahem je potřeba se naučit pracovat - základních manuálů je mnoho, ale praktické a individuální rady se většinou šijí přímo na tělo. Je to stejné jako s garderóbou z konfekce nebo s modelem šitým přímo na tělo. Konfekce vám nikdy úplně nesedí, zatímco v modelu - šitém na míru - se cítíte skvěle a přežívá věky.

   Pokud jsme partnersky doposud nenašli to správné kolečko, které s naším zcela ve shodě zapadne do sebe, dá se na tom zapadnutí určitě zapracovat. Vše záleží na tom, kolik úsilí do akce vložíme, jaké vybereme strategie, a jak dlouho dokážeme v úsilí vytrvat.

 

     A co se týká ložnice, je ironií osudu, snažit se jednostranně. Když si vypůjčím jednu historicky známou osobu - královnu Kunhutu - i ona za svou neznalost zaplatila. Přemysl Otakar II. chtěl, aby v posteli byla královnou, nikoliv ženou. Po jeho smrti ho v loži vystřídal Záviš z Falknštejna. Kunhutě se podařila změna a v posteli už se stala smyslnou ženou - to ovšem Záviš vůbec neocenil. Chtěl majestátní královnou i v loži.

 

    Aby vám vše fungovalo v ten správný okamžik, je dobré znát malé triky a techniky, abychom byli schopni i v dravé vodě projet slalom jako vítězi. Pokud máte partnerské potíže, řešíte partnerství i jiné vztahy a přestáváte v nich být kormidelníkem, je na čase s tím něco udělat.

 

 

Chcete pomoci?
 

Vyplňte formulář pro rychejší vyřízení do poradny s terapií ZDE:

Ráda pro vás vytvořim plán kroků k vašemu vysněnému cíli.
 

Nebo přímo vstupte do ONLINE PROGRAMU:

1. pomoc v partnerské komunikaci - ZDE:
 

Pro ty, kteří váhají nebo mají pochybnosti, je tuMarie Magdaléna


expertka na osobní rozvoj dětí i dospělých
a průvodkyně báječným životem, který nabízí i Vám


 

VIP klub MM je příležitost pro zlepšení Vašeho života info - ZDE:


  spojte se přes Messenger zde:  

 

 

KOMUNIKACE VÍTĚZ -PARTNERSTVÍ.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one