Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
      Určitě je vám známo, že základ pro držení těla jsou kosti, svaly a šlachy. Základ pro duši jsou správné kroky.

     Když špatně došlápneme, můžeme si zlomit kotník. Pakliže uděláme chybné rozhodnutí, náš život se odkloní od své cesty a následky mohou být daleko horší. Hodně lidí si zvyklo pečovat o svá těla až přespříliš. Je bezesporu prospěšné dělat maximum pro své zdraví. Ale stejně tak jako je chybné posilovat jen část svalů, tak v té nehmotné části bychom měli také myslet na komplexní péči.


     Zapomínáme na správnou relaxaci a dýchání. Mnoho lidí si nenajde ani 15 minut denně, aby se věnovalo klidu a sami sobě. Vědomé zacílení na své nitro, dýchání, meditace,uvolněné myšlení... to vše je velmi důležité. A tělo neustále vysílá signály. Jste si jistí, že je slyšíte?
 
     A o ty asi nikdo nestojí. Stačí říct dost. Rozhodnout se. Najít si tu malou chvilku a začít třeba právě nyní po přečtení článku. Odložte tedy svůj přístroj nebo odejděte kamkoliv, kde budete pár minut sami. Zavřete oči a jen buďte.

     Nic neočekávejte, nic neřešte, jen plujte na obláčku a to, co k vám bude přicházet, jen nechte nasávat vašimi mentálními svaly. Pokud tuto činnost začnete provozovat pravidelně, tak po nějaké době se zcela jistě dočkáte mnoha zajímavých a příjemných benefitů. Stačí jen vydržet..

     Na vlnu energie se nelze připoutat pásy, je potřeba se držet sami svou silou. Tu však můžeme postupně navyšovat. Jak? No právě tím, že pravidelně odcházíme - tzv. "jinam". Pro začátek to stačí, nehledejte složité způsoby meditace. Zbytečně vás vrací zpět a berou energii, protože tápete, zda-li to celé provádíte správně. Buďte chvíli jen malým měkkým plyšáčkem. Pokud nestojí, tak ho položte a nechte být. Někdy stačí jen malá chvilka, pakliže je dostatečně intenzivní. A hlavně. I málo je víc, než nic. A s málem každý den zvládnete víc.
 
Získáte více energie,
posílení imunity, získáte více kreativity,
intuice se stane vaší průvodkyní a ještě mnohem více.

     Udělejte první krok, ten druhý bude daleko snazší. Věřte mi a za pár .... budete šťastni, že jste to tenkrát nevzdali.
 
Krásný den a hodně štěstí na vaší cestě.
 
Věřím, že příjemné, a pokud tomu tak není, 

Marie Magdaléna - expertka na osobní rozvoj dětí i dospělých
a průvodkyně báječným životem - Vám pomůže.


1mariemagda@seznam.cz 

 spojte se přes Messenger zde:

 

Co Vás rozhodně dostane z potíží: ZDE
:)
Výklad karet - AKCE ROKU: ZDE
Moře štěstí
Moře štěstí
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one