Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
Chytáte lelky?
 
     Že nevíte, co to je? Nevadí. Až vám trochu napovím, určitě si vzpomenete. Je to totiž ta nejběžnější věc, kterou znáte a samovolně se jí nejspíše věnujete. Pokud lelkování začnete používat programově, stane se bezbřehým zdrojem v dosahování vašich cílů.
 
Jak se píše v Bhagavadgítě:
"Už jen trošička čistého uvědomění
osvobozuje duši od velkého strachu".
 
     Ale od začátku. Pamatujete si na okamžiky, když jste byli malí a nechali jste se jen tak unášet?  Vaše mysl plula. Volně, bez mantinelů, jakéhokoliv šněrování. Vy jste seděli nebo leželi jen tak, uchváceni kouzlem okamžiku
a jen tak byli.

     Bylo to tak příjemné  se plně oddat tomu pocitu. Dívali jste se kolem sebe, sledovali i cvrkot okolo vás a přitom vy sami jste zůstali klidní, vyrovnaní, emocionálně vyrovnaní a cele oddáni tomu, co prýštilo z vašeho středu. To, co lze najít jen, když uklidníme mysl. Když najdete nic.

A právě to nic vám dá všechno.

      Cítili jste se krásně, uvolněně a celý svět byl váš a vy jste proplouvali na tom nádherném obláčku ničím jiným nedotčeni. Jenže pak to přišlo. Vyrušil vás nepříjemný hlas.
    "Co tam zase bloumáš? Nemáš co na práci? Dělej už konečně něco. Ty pořád jen tak čučíš, začni už konečně dělat něco pořádnýho. Tak slyšíš mě?...... Bože, kolik ty promarníš času."
     A bylo takzvaně po žížalkách. Ten příjemný pocit byl pryč a s ním i napojení. V linii ničeho jste mohli najít vše a surové odpoutání opravdu nebylo moudré. Vím, hodně z vás si na tyto situace vzpomíná ze svého dětství. Ale dobrá zpráva je ta, že teď už jste nejspíš velcí. A můžete si tento stav dovolit. Jen už možná upadl v zapomnění, kolik krásného vám přinesl. Nebo žijete v pocitu, že už nemáte tolik času. Opak  je pravdou. Právě klid vám zharmonizuje váš životní běh a optimalizace života bude na nejvyšším stupni.
     Udělejte pokus. Zkuste se přenést do svých dětských let a jako malí opět usedněte a jen tak buďte. Najděte si svou malou chvilku, jen tu VAŠÍ a věnujte se okamžiku, který přinese skvělou budoucnost.
    Už vás nikdo nevyruší. Je to jen na vás a vašem rozhodnutí.

Věřte vesmíru,
děkujte vesmíru a
ten vás vezme pod ochranné křídlo.
 
 
     
Sample10.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one