Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
JAK VZNIKÁ FRUSTRACE a jak ji vyřešit
 
     Frustrace – ten nepříjemný pocit, který nám prohlubuje díry v žaludku, je nám špatně, nemůžeme jíst, nemůžeme spát a trápíme se. Frustrace je výsledek procesu mezi naším duševním záměrem a realitou, která se později tvoří. Jenomže si musíme uvědomit, že prvotním viníkem jsme vlastně my sami. Protože tvorba našeho záměru, to je náš režisérský počin. Kdybychom si lépe formulovali náš záměr a svůj scénář našeho filmu jaký bychom rádi, tak by to celé mohlo být úplně jinak.

     Představme si konkrétní příklad, kdy naším záměrem je podnikání. Máme úžasně velké nadšení, plány, obrovské vize, ale ty vize jsou především v oblasti financí, co by to nám mohlo přinést.  Jenomže pokud náš záměr není v harmonii s vesmírnými zákony, tak to opravdu úplně nefunguje. To znamená, pakliže si vytvoříme náš režisérský počin, že právě teď vytvoříme firmu nebo své podnikání a budeme vydělávat xy penízků a náš plán se někde zasekne, naše čísla se nepromítají v realitě ani první měsíc, ani druhý, půlrok, rok, tak upadáme do frustrací.

     Začíná se prohlubovat beznaděj a my řešíme PROČ... Proč se to stalo, proč nevyděláváme těch našich vysněných „xy“ peněz. Abychom se obecně do frustrací nedostávali, stačilo by, kdybychom k našemu podnikání přistupovali trošku jinak. Pro jakoukoliv nadcházející situaci je dobré provézt krok pečetění jistoty zdaru naší práce a vkladu naší energie, abychom si tedy pojistili náš úspěch.
 
A jak by to tedy mělo vypadat pro naše podnikání a činnosti obecně?
 
     Takže my, založíme firmu, nebo vytvoříme své legální podnikání a začneme pracovat na něčem, co je nám blízké, kde cítíme přetlak, co nám dává obrovský smysl a toužíme to celé předat i jiným. Vybíráme oblast, co děláme rádi, co nás baví, nabíjí, co je naše vášeň, náš velký koníček. Zapomeňte však na velké nadšení, aby počáteční pády tolik nebolely. Vytvořte si projekt a mazlete se s ním, hrajte si s ním a berte své podnikání nejdříve jako báječně napínavou a skvělou hru. Jako veskrze zájmovou činnost. Činnost spolu ke své momentální výdělečné profesi. Jenom si hrajte – jako malé děti - věnujte celé své já té činnosti, která vás činí šťastným, který vás posunuje někam dál a výše, který vám dává zadostiučinění, že ta vaše energie, kterou jste vložili do té činnosti, že se vrací, že někomu pomáhá, že někomu způsobuje radost a někoho i jiného posouvá dál.
 
 A to je to základní.
Aby to, co děláte,
mělo užitek nejenom pro vás,
 ale i pro ostatní.

 
      Ostatní vycítí, že nechcete jenom vydělat peníze, ale že vám jde o něco víc, je to takový tenoučký led, který při špatném kroku praskne, jemná pavučinka, která se okolo vás splétá, a vy vysíláte signály. Mám tu práci rád, dělám ji rád, dávám k ní něco navíc a máte u mě jistotu.

     Pokud zákazníci ucítí, uvidí a přesvědčí se, že mají u vás jistotu spolehlivosti, že vy se budete klienty  zabývat opravdu celou svou osobností a celou svou duší, pak za vámi rádi přijdou, rádi vás doporučí a nikdy na vás nezapomenou.


      Stanete se historicky přetrvávajícím stabilním subjektem, značkou prověřenou lety a zkušenostmi.
 A to re recept, samozřejmě je potřeba stále pracovat, rozvíjet se, zdokonalovat, vylepšovat, vzdělávat se, sledovat konkurenci a tak dále. Když všechny tyhle kroky dodržíte, tak se dostanete do situace, kdy najednou zjistíte, že nejste ve stresu a vaše pomyslná a vysněná cifra vašeho zisku tu už je. A opakuje se, není jednorázová. Ale vy jste stále v tom krásném, pevném, harmonickém chtění a to je právě to ono, ta energie může proudit a absence strachu, že se plánované zisky nepodaří, již není, nejste blokováni.

     Takže pracujte na tom, co vás baví, nabízejte, co děláte rádi a neopouštějte svoji výdělečnou práci dříve, než se vaše sny stanou stabilně reálné. Chvíli to potrvá, než se energie pro sny usadí a než se vy pořádně zakořeníte. Pokud vaše kořeny budou opravdu pevné, prorostlé hluboko do země, tak i když zafouká vítr a zvedne se opravdu velká vichřice, spadnou vám všechna jablíčka, opadají vám všechny listy, větve se vám polámou, tak stále ten kmen - díky pevným kořenům - zůstane pevný a při dalším období se listy zazelenají a narostou další plody. Je to celé o víře a vytvoření pevných základů a průběžném pečování.

     Důvodů ke frustraci je ale obecně mnohem více, podílí se na nich naše zážitky a vzorce z dětství, okolí, které nás v průběhu dalšího života formuje, a tak jsme frustrování nešťastnou nebo nenaplněnou láskou, konfliktními vztahy v soukromém životě i v práci, nedostatkem sebevědomí zvládat situace ke své spokojenosti, jsme frustrováni vlastní neschopností a pocitem, že na jiném písečku se dělají bábovičky lépe.

     Pokud se vám nedaří a nevíte, jak vyřešit váš problém, jsem tu pro vás. Využijte mým služeb. Možná to ještě nevíte, ale i složité věci se dají vyřešit hravě a brzy. Jen je potřeba vědět, JAK.
 
Ať se Vám dobře daří.
  
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one