Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
METODA SFINGA A VAŠE MENTIONY
 
     Emoce nás zahalují do sítí. Ty se stále více stahují a my se cítíme přiškrceni. Je to ale nutné? Chceme se nechat ovládat nebo jsme schopni vládnout sami? Pokud vás zajímá královská technika SFINGY, čtěte dál.
 
VEŘTE, ŽE TO DOKÁŽETE. A S KAŽDÝM CVIČENÍM BUDETE LEPŠÍ A LEPŠÍ.
 
     Nedávno jsem se ocitla v situaci, kdy bylo nanejvýše nutné nastavit co nejlépe všechny antény, vysílat své mentiony a přidat ještě něco navíc. Možná se najde někdo, komu je termín - mention - na hony vzdálený. Z vědeckého hlediska je to obecný název pro jednotku energetické vysílání. Pracuji-li tedy s energií – vlastní nebo i sdílenou – je jednotkou síly vysílání právě jeden mention.

     Vyhodnocením situace jsem nastoupila do nemocnice na operaci. Ke groteskní až ostudné situaci dnešní koncepce zdravotnictví se asi nebudu vyjadřovat. Z hlediska techniky, která nás zajímá, je to bezúčelné.

     Pro většinu lidí – ten samotný fakt – že mají jít na operaci, je velmi stresující. Dlouho předtím hodně přemýšlejí, rozebírají situace s mnoha lidmi, internetem brázdí tam a zase zpět.  Hledají NĚCO, co jim umožní, couvnout. Mají strach. Ten je čím dál tím větší a po příjmu na oddělení se některých zmocňuje i panika.

    Strach je ale přirozený stav. Určitá míra je potřeba, ale spíše přetavená do respektu. Je důležité se umět správně a v pravou chvíli rozhodnout. Pak už činíme jen ty potřebné kroky. Tedy v tomto případě SFINGU.

     Díky této metodě, neztrácíme ani kapičku energie zbytečně. Ponecháváme si ji v našem energetickém poli a průběžně se nabíjíme. Energie cirkuluje hladce, jak je potřeba, netvoří se blokády a my se koncentrujeme na svůj cíl.

   SFINGA, heslo – VYTRVEJ a totální disociace – tedy odosobnění v situaci – je pro následující období moje nová tvář.
SE SILNOU MOTIVACÍ LZE DOKÁZAT NEMOŽNÉ.
 
      Se vstupem na oddělení mé já opustilo tanec a smích, legrácky uložilo do spodní zásuvky a nasadilo masku kamenné sochy. Své tělo jsem energeticky naprogramovala na nepřilnavost. Vše, co mohlo působit dobře, mělo průnik k mým kanálům. Vše ostatní a škodlivé – tedy ty emoce – se odrážely od mého štítu, nebo volně padaly na zem. Jak je to možné? Přivolaný energetický vítr odvál vše, co nebylo žádoucí. Cokoliv se dělo, mé emoční tělo zůstávalo beze stopy. Jako kámen. Tento stav trval čtyři dny.
     Prostředí, které bylo velmi depresivní a kdy „profesionalita“ personálu byla dost na hraně, mi poskytlo dostatek prostoru pro vyzkoušení této metody na dlouhodobé úrovni. na dlouhodobé úrovni.
 
SFINGA SKVĚLE FUNGUJE.
 
      Tvrdost kamene emoce nenaruší. Emoce mohou bičovat, jak chtějí, chlad odráží zlé pryč.
     Masku jsem odložila až s příchodem manžela. Uvítala jsem ho krásným úsměvem a šibalským zamrkáním očí. Opět jsem to byla já.
     A mimochodem – víte, jaký vedlejší efekt se ukázal? Neuhádli byste. Metoda sfingy je úžasný regenerátor a vyhlazovač vrásek. Z nemocnice jsem odcházela jako z kosmetického salónu. Šťastná a spokojená.
      A byla to celé vlastně docela adrenalinová hra. Dáš to takhle dlouho? Nebo nedáš?
 
A co Vy?
 Jak jste na tom?
 
 
      
sfinga pohled na les.JPG
sfinga.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one