Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
Není všechno zlato, co se třpytí
 
     Možná vás to pobouří, že píchám do vlastních řad, ale ráda bych se s vámi podělila o své dojmy z jedné cesty MHD onoho dne.
     Asi vás nepřekvapí, že mezi lidmi, kteří se zabývají esoterikou - duchovním životem, je velký rozdíl.
      Jedna skupina jsou lidé s těmi nejčistšími úmysly.  Skupina druhá je velmi ovlivněna komercí.  V obou dvou skupinách ovšem můžete najit osoby s velmi vysokými schopnostmi, intenzivně pracují, mají velmi rozšířenou klientelu, jsou mediálně známí, mají mnohá doporučeni a všelijaká oprávnění, ale také různé stupně osobní vyzrálosti.
     Když oddělíme zrno od plev, zůstane nám malinká skupinka lidi, kterých si osobně velmi vážím. Bohužel už nejsou někteří mezi námi, ale mají své pokračovatele.  Jsou to lidé, které můžete potkat, a ani netušíte, že vedle vás stojí velká osobnost.  Člověk, který ví a cítí to, co vy potřebujete, jaký jste, jaká jsou vaše přání, nemoci….  Tito lidé oplývají skromností, ryzím charakterem a čistou duší.
     Povím vám příběh, který se nedávno odehrál v metru.  Záměrně nebudu sdělovat jméno, protože  nemám v úmyslu házet negativní světlo na někoho jiného.
 
Jen bych ráda upozornila, že je
 velký rozdíl mezi
mediálním obrazem a skutečnou realitou.
 
     Jela jsem v metru. Byl úplně normální den. Vagón byl přehledný, místa
 k sezeni se pomalu zaplňovala.  Na sedadla naproti dveřím si přisedla dáma z esoterických kruhů, kterou veřejnost zná z různých akcí a televize. Nastupovala s mladíkem. Během dalších dvou stanic se vagón postupně zaplňoval, až všechna místa k sezení byla obsazena.
      Na třetí stanici přistoupila velmi stará paní. Opírala se o hůl a její dvě těžké tašky poutaly pozornost. Nešlo si nevšimnout. Naše sedící dáma měla tu starou paní přímo v zorném poli. Sama byla viditelně v dobré kondici a živě komunikovala s mladíkem. Možná si říkáte. Jak vím, že byla ok? Měla jsem tu čest,  se před několika dny s ní setkat na tanečním večeru a mohu říci, že pohyb ji nedělal žádný problém, což potvrdila při opouštění vozu metra.
     Stará paní, tak stála půl metru od ni. Byla stydlivá a netroufala si o místo říci. Pak se naštěstí někdo zvedl a místo ji uvolnil. Naše ezo dáma, snad nezaregistrovala ani to.
     Tedy celá situace na mě zapůsobila velmi negativně. Mediální obraz dámy, která každému pomůže, ví, co by měl a jak by měl ten dotyčný dělat, ale vlastní příklad se nekoná.
Proto si myslím, milí čtenáři, že
 
 je velmi potřeba zvažovat,
koho si zvolíme jako svého učitele.
 
    Je důležité se stále dívat kolem sebe a do hloubky věci. A ptát se svého vnitřního hlasu, jestli to je to pravé a ta cesta - ta správná pro mne.
     Věřím, že se všichni rozhodnete správně pro vás a pro vyšší dobro. Držím vám palce a mějte otevřené oči i duši.  
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one