Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
NESTAČILI JSTE ŘÍCI NĚCO TĚM, KTEŘÍ ODEŠLI? NEVADÍ…
 
     Jednou to zkrátka přijde. Stane se to. A přijde k vám zpráva, že váš milovaný odešel tam, odkud není návratu.
     A možná jste si nestihli říct něco důležitého a trápí vás to. A velmi to bolí, že jste mu něco neřekli, že jste to už nestačili, nenašli jste si čas a cítíte smutek.
Nezoufejte.
     Zharmonizování je jednoduché – mentálně se spustíte do času, kdy jste ještě fyzicky mohli být spolu přítomni. Potom se vrátíte zpátky v čase a s dobrým pocitem, že je vše srovnané. Ucítíte úlevu a harmonizaci.
     Citlivější jedinci mohou mít i obrazy a pocity se slyšením. Zkrátka – účet je vyrovnán už i vámi. Ten, kdo odchází, si na té cestě dělá rekapitulaci sám. Sám odpouští a také žádá o odpuštění a negativní energie se srovnávají. Ne vždy to bývá u nepřátel, ale to není téma tohoto článku.
     Pojďme se spolu podívat, jak situaci vyřešit, jak snížit váš bol, že on nebo ona se to nebo ono nedozvěděli.
    O tom, jestli se něco dozvíme mezi sebou, nerozhoduje jenom fyzické tělo. Je to především napojení duší. Pakliže neposloucháme všemi kanály, může náš společník sedět vedle nás a stejně správně neslyší nebo nám nerozumí.
                                                                   Tedy?
   Zvolte si svou příjemnou polohu. Zavřete oči a úplně se uvolněte. Dýchejte a sledujte ten dech. Nespěchejte. Potom se ponořte do svých vzpomínek tak hluboko, jak to jen jde. Do vzpomínek, ve kterých jste vy a příslušná osoba. Nyní už je jen na vás, co té osobě sdělíte, co si mezi sebou vyměníte za informace. Soustřeďte se na svou srdeční čakru a nechte ten energetický proud zakořenit. Až budete chtít vystoupit z obrazu – rozlučte se, poděkujte  a poté opět s pocitem, že plujete časem, myslete na návrat do současného okamžiku. Neotvírejte hned oči, nechte volně energii usadit a potom pomalu otevřete oči do dlaní. Po výdechu můžete již otevřít oči do nové reality.
    Do skutečnosti bez výčitek na to, co jste nestihli. Opakujte postup, pokud se vám výsledek nedaří.
Chcete-li umět více pracovat s energií
 a umět proplouvat časem,
může vám k tomu pomoci
zasvěcení do Shambally.
 
Informace k zasvěcení a registrační formulář zde: http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/zasveceni-shamballa-reiki/zasveceni-do-shambally

     Krásné bytí ve všech oblastech života vám se srdce přeje
 
Marie Magdaléna
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one