Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
PROČ JE DŮLEŽITÉ DĚKOVAT ŽIVOTNÍM UČITELŮM
 
     V životě nás neprovázejí jen přátelé, lidé, kteří nás inspirují k velkým činům, velkým akcím, posunují nás tam, kde se nám líbí. Ale velmi pozitivní vliv na nás mají i nepřátelé, kteří nás frustrují, kteří nás - česky řečeno štvou, a na které máme chuť nadávat, cítíme potřebu je kritizovat a vyčítat jim to i ono.
     Jsou to lidé, kteří nás posouvají možná mnohem, mnohem dále. Díky jim bychom si možná ani neuvědomili, co je na jejich chování špatného, jestli to náhodou my sami třeba neděláme také.  Velký vykřičník pro naši budoucí práci.
     Kdybychom se dostali do stejné situace, jsme varováni – pozor, takhle by to nebylo ono, to opravdu nedělejme. Takže všem našim učitelům, lidem, které nám osud staví do cesty, přátelům i nepřátelům, patří velký dík. A pokud je to možné, měli bychom jim to říct. Můžeme jim to sdělit v mentální rovině, ale v každém případě každá myšlenka, která se zhmotňuje, se stává větší, mocnější a vážnější.
     Takže, je-li to možné, řekněte to tomu člověku, nebo mu to napište. Esemeskou, mailem, napište mu dopis, vyjádřete svůj velký dík. Já sama jsem to v praxi udělala mnohokrát a zažila jsem spoustu úžasně překvapených očí, kdy jsem přistoupila k dotyčnému a řekla, velký dík tobě, velký dík tomu okamžiku, kdy jsem tě poznala a kdy mě práce s tebou nesmírně posunula……...….a nyní, po roce nebo po půl, zjisťuji, jak nesmírně mi tato situace pomohla. Jak mě obohatila, kolik dobrého mi přinesla. Bez toho setkání s tebou, v tom okamžiku,  v té akci, v té kontroverzní řeži by mi ta situace do mé životní mozaiky zcela jistě nezapadla.
     Díky. Velké díky.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one