Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
                             TRÁPÍ VÁS STRES A NEDOSTATEK ČASU?

      Všichni máme stejné množství času. Záleží jen na nás, jak s ním naložíme. Kam upřeme svůj zrak, čemu věnujeme poslech a kam namíříme své kroky. Mnoho z nás se nechá manipulativně vtáhnout do diskusí, které jsou stejně bezvýchodné, jako situace samotná.
    Jako stádo se přesunujeme tam, kam většina, protože si myslíme, že ta má pravdu. A necháme znásilňovat naše oči obrazy, které nám ostatní předkládají.
     Kde je náš osobní pohled, naše svoboda, naše vlastní rozhodnutí – ten vnitřní pohled. Jaký pocit necháme proudit naším tělem, by mělo být v naší vlastní vůli. Měli bychom tu dovednost ovládat, protože jak říká čínské přísloví:
 
       „Silný je ten, kdo ovládá druhé, mocný je ten, kdo ovládá sebe“.
 
    Zdravý rozum někdy úplně nestačí, protože argumenty, které nám jsou předkládány, mají logický, ale hodně zavádějící charakter. Je potřeba zapojit vnitřní sílu.
    Zkuste někdy místo diskusí se posadit někde o samotě a o té konkrétní věci chvíli přemýšlet. Můžete zavřít oči a dostat se do role nezávislého pozorovatele. Zjistíte mnoho zajímavých věcí a možná ta mozaika se přeskládá úplně jinak a lépe a vám se usadí úsměv na tváři.
    Už jste přišli na to, co udržuje váš život v plusových hodnotách? Zkuste tento recept.
 
Co nejvíce a nejčastěji si dělejte radost a vnímejte ji všemi smysly.
 
Co nejvíce se snažte si zjednodušovat život.
 
    
Zapomeňte na věty typu: to nejde, to je složité, to nemohu, teď nemám náladu to zkoušet apod. Máte možnost se rozhodnout. To je klíčové. Buď hledám možnosti, nebo důvody. Tak prosté to je.
 
Pak se vám bude rozhodně lépe žít a
vaše energie bude příjemně proudit i do vašeho okolí.
 
    Mnoho lidí má neuvěřitelnou schopnost se trýznit a týrat tím, že něco dokola stále musí a na něj samotného zkrátka nezbývá čas. Je to jako složení slov ve větě. Aby byla harmonická, podle pravidel a příjemně zněla, je potřeba jednotlivá slova správně poskládat. Zkuste to i vy v životě a uvidíte, že výsledky se brzy dostaví. Buďte trpěliví, opakujte a zkoušejte, až naleznete - ten správně namíchaný koktej, který báječně chutná.
    Pokud přeci jen bude potřeba poradit nebo máte jiný problém k řešení, ráda vás přivítám v mé poradně. Formulář pro rezervaci zde:

http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/unnamed-6/koucink-terapie-poradna
 
 Ať se vám dobře daří a přeji vám úspěšný start do nového a lepšího života.
 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one