Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
TRÉMA A JAK NA NI
 
     Tréma, kdo by ji neznal a nikdy nezažil. Tolik tlaku, bolesti břicha, zpocené čelo i celé tělo, bušící srdce a nejraději byste od  celé záležitosti utekli nebo se někam schovali. Mám pravdu, že? Už se vám vybavují vzpomínky a vesele si hupkají ve vašem těle. A pomalu se dostáváte do stejných situací, kdy vám bylo ouvej.
   A zde je právě TEN HÁČEK. Tady je ta chyba – ten zdroj. Vytvořili jste si, velmi dávnou situací, blok, a proto se neustále ty okamžiky opakují, i když k tomu vlastně není žádný důvod.
    Trému spolehlivě zlikvidujete, když překonáte STRACH. Vím, ty vaše pocity jsou velmi vtíravé. Stále se vám vrací hlavou – já to nezvládnu, já to zkazím, nepůjde to, něco se pokazí, vždycky se mi to pokazí, jsem vždy za blbce, udělám ze sebe osla a mnoho dalších a daleko květnatějších i brutálnějších výrazů se vám dostává na mysl. To všechno jsou VAŠE PROGRAMOVACÍ VĚTY. Ovšem ty špatné, které je třeba – a to zcela nezbytně – odstranit. A to NAVŽDY.
   Situace, kdy vás tréma začíná dusit, jsou ty okamžiky, na kterých vám většinou velmi záleží. Mají pro vás nějakou významnou cenu, jsou pro vás přínosem – mnohdy při úspěchu mohou výrazně pozitivně ovlivnit vás budoucí život, váš pracovní postup. Vaše hlava je však v presu a ze všech stran se ozývá. „Nesmím to zkazit! Nesmím to zkazit! Nesmím to zkazit!“
    Vy se ale bojíte, máte strach, že TO NĚCO, NEVYJDE. CHYBA!!! Jste příliš emocionálně položeni do situace a navíc, i když to možná netušíte, programujete budoucnost. Jenže úplně obráceně, než byste chtěli. To celé tvoří Vaše bloky, které se seskupují v neprostupnou skálu, a Vy nejste schopni se pohnout z místa a situaci řešit ke své spokojenosti. Energie totiž neproudí volně, je stlačována Vaší obavou a strachem.
    Jedno z řešení je jít naproti té situaci. Udělat si ze svého strachu, obav a všech těch nepříjemných pocitů, spojence. Víte o tom, že jste silnější, než si myslíte? Nevíte? Je tomu skutečně tak. Jen je třeba si to celé dovolit. Dovolit si být silný, odolný, bez trémy a jiných pocitů.
    Zkuste malý trik. Kdykoliv přijde obava nebo strach, nadechněte se a vstupte do emoce dříve, než vás pohltí. Ten okamžik pro vstup je velmi krátký. Nadechněte se a skočte – přímo doprostřed a s dalším nádechem rozpínejte svou hruď do šířky. Ano. Tak. Jste silnější, větší, širší. A ten strach? Kde je? Není. Vy jste se stali strachem. Vy vládnete. Je to úplně jiný pocit. A cítíte ze sebe tu sílu. Síla strachu přešla na vás a vy jste daleko silnější. Opakujte si pro sebe – „JÁ JSEM TA SÍLA, JSEM ODOLNÝ A JÁ TO ZVLÁDNU V POHODĚ“. Snažte se každou buňkou svého těla tu větu procítit – tvoříte nový program – dejte si tedy záležet.
  Tato, velmi prospěšná metoda, se báječně hodí. Sami sebe nebudete strašit, že? To by přeci nedávalo smysl?  Hýčkejte se a zpříjemňujete život. Mějte se rádi. To je celé. A vlastně docela jednoduché.
    Znásobení Vaší energie předčí Vaše očekávání. Mějte však trpělivost. Je potřeba tuto metodu trénovat, jako cokoliv jiného. A nezapomínejte -  vše, co se nepodaří, berte s humorem. Smích léčí. Smích otevírá srdce a energie smíchu se šíří dál.
    Pamatujte, že neprohrál ten, kdo něco zkazil, ale ten, který situaci neustál a ze strachu nepokračoval.
Jděte do akce s cílem zvítězit.

 A to především nad sebou –
 
- my sami jsme totiž ten největší soupeř.
přepolování a budoucnost.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one