Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
Vždycky mě překvapí bezohlednost a arogance

         Lidé si sebe vzájemně nevšímají. Tedy pokud nemá dotyčný náhodou ponožky v sandálech nebo nemá jinou “nevhodnou“ módní variantu. Není to všude na světě stejné, možná to byla jen „náhoda“. Nicméně nepříjemný pocit z lhostejnosti lidí mě vždy trochu rozesmutní. Kam ten svět spěje?

     Musím se s vámi podělit o zážitek, který se mi před pár týdny stal. Potřebovala jsem sehnat pár drobností a navštívila OC Chodov. Procházím chodbou ve druhém patře. Oči letmo sledují výlohy vlevo i vpravo a monitorují  asi v polovině chodby uprostřed u zábradlí mladou ženu, která má evidentně zdravotní problém. Zůstala v poloze, jak se sesunula, když se jí udělalo nevolno. A mladík, co ji doprovázel, se nad ní jen bezradně skláněl. V té chvíli vůbec nevěděl, co má dělat.

     Právě okolo nich procházela ochranka, tak jsem byla ráda, že je pomoc nablízku. Jenže. Spletla jsem se. Mladý muž byl evidentně zahloubaný a zaměstnávala jej zřejmě důležitější myšlenka, než pomoci někomu v nouzi. Ano. Lidem chybí lidskost. Vše se točí kolem peněz. Za lupičem by se asi otočil. Za to je koneckonců placený. Pomáhat lidem, ale nemá v popisu práce.

Zrychlila jsem krok a dostala se na úroveň dvojice. Situace se nelepšila, paní evidentně nemohla dýchat. Byla však při vědomí a snažila se spolupracovat.  Nabídla jsem pomoc /samozřejmě po předchozí nabídce na sanitku/ a začala pracovat – s Reiki a ostatními alternativními metodami.  Mladík si evidentně oddychl a mladá slečna na mě vyslala děkovný pohled. Nic jiného v tuto chvíli nedokázala. Nechala jsem z rukou proudit energii do míst, kde byl problém a zajišťovala dále potřebné – vodu, doprovod, jak se situace stala, jaká onemocnění dotyčnou trápí … Během 15 minut se mladá žena zregenerovala natolik, že se posadila a byla schopná komunikovat.

     Byla jsem velmi ráda.  Do tváří se jí pomalu vracela barva a spolu s mladíkem mi velmi děkovali…  Když jsem věděla, že má pomoc už dále nebude potřeba, rychle jsem se rozloučila a šla pro těch pár svých drobností.

     Pomáhejme si. Zkuste se dívat kolem sebe trochu jinak. Určitě se najde situace, kdy se vaše lepší já bude moci dostat ke slovu.

  http://www.reiki-shamballa-zasceceni.cz

  http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/podporte-uskutecneni-vasich-snu 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one