Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
Děti, strach a plnění přání
 
     Taji jako sníh v horkém létě a tetelí se mi motýlky v břiše. Největší pedagogický úspěch za posledních 10 let mé lektorské práce s dětmi v oblasti bojového umění kung-fu mě opravdu dostal.

     V jedné ze tříd, kde působím, navštěvuje kroužek - BOJOVÉ UMĚNÍ KUNG-FU A JINÉ-  chlapeček, který je velmi milý, má jemnou duši, úsměv většinou zdobí jeho tvář, má však svá ALE.

     Již při první hodině jsem objevila jeho velký strach. Ale jiný, než cítí běžně děti, které si musí nejdříve zvyknout. Zvláštní. Bál se vůbec spolupracovat. I sebemenší korekci vůbec nevzal. To, co běžně děti zvládají, smějí se tomu, on prociťoval s obrovskou destruktivní emocí. Vždy jakoby ztuhnul, sklonil hlavu a ani nemluvil a pak se případně rozplakal. Po několika hodinách jsem si vypracovala studii, která jednoznačně určila, že se dotyčný bojí cokoliv udělat se strachem, že udělá chybu a bude následovat něco, co se mu nelíbí. Asi dost často slýchával -"nesmíš, musíš, cos to udělat, tys to zkazil,  i ty jeden" a mnoho dalšího, co dítě většinou doživotně negativně signuje.

      Situace byla obecně tak obrovská, že se dokázal rozplakat i při pokynu, aby dojedl polévku. A protože zatím nevěděl, jak postupovat, zvolil taktiku totálního odpojení - bez reakce, bez pohybu, beze slov. Jako bezduchá figurína. Pro mě "fuška" na obzoru, ale zároveň výzva. Dám to nebo nedám? Protože mám ráda výzvy, rozhodla jsem se jednoznačně zvítězit. Především byl ovšem cíl pomoci dítěti, které bylo skutečně ve fázi velké frustrace z přímého okolí, které jej ovlivňuje, a tvoří v něm bloky, jež mohou v budoucnosti napáchat obrovské škody v jeho životě. Vyzkoušela jsem mnoho technik - motivace,  asistence - čestné místo s obrovskou dávkou tolerance, techniky EFT a samozřejmě  hru. To mají děti rády. Nezabralo nic. Nakonec jsem to nechala osudu a pak mi blesklo. Budeme programovat realitu s maňáskem. Vzala jsem plyšáka kačera a "zamaňáskovala". Děti se smály na celé kolo, smál se i ON. Potom jsme pokračovali s programováním a následně s jednou ze šaolinských technik spolu s kačerem.  A vida. ON se přidal. Bylo to báječné, "ledy roztávají". Říkala jsem si, ale ještě to stále nebylo ono. V poslední fázi nastalo tvrdé programování reality do hmoty. Děti jsem navedla na programování pouze jednou větou. Trochu připomínala pohádku, kde se říká - "hej, budko, budko, kdo v tobě přebývá...", na  tréninky kopů to bylo trochu mimo mísu, ale ONO TO ZABRALO. Pak už to vše jelo jako po másle. Něco se odblokovalo a tradáááá - jedeme  dál.

     Hodinu v každé předvánoční lekci jsem zakončila meditací - vizualizací na nové téma - kouzelný vánoční strom, na kterém visí zlaté koule, které čekají na naplnění přání dětí. Každá koule se večer od stromu odpojí, vystoupá na oblohu a čekána ten správný den, kdy sestoupí tam, kam přání patří.

    Po hodině jsem odcházela jsem domů a děkovala všem, kteří mi vnukli, co dělat. Intuice zabodovala a všem, se kterými spolupracuji /mí tajní rádcové/ byl poslán MŮJ VELKÝ DÍK.

Naučit někoho bojovat je poměrně snadné, ale odblokovat a zbavit strachu je hodně těžké - obzvlášť, když je to malé dítě a jádro problému tkví v okolí.
 
Rozzářené oči šťastných dětí,
to je největší odměna,
protože koresponduje s cílem, který mám.
Eliminovat těžkosti dospívání a
dát vklad pro šťastný život do budoucnosti
 s velkou dávkou schopnosti překovat vše v pohodě.

 
    Máte-li strach, či jakýkoli problém, pomohu.
Ovládám techniky  a způsoby, které přinesou do života to, po čem toužíte.
Sny nemusíte mít jen v noci, sny můžete realizovat, pokud víte jak.
Chcete?
Pište a sjednejte si termín. Nebo se
objednejte přes formulář na terapii.
Chci realizovat svůj sen - níže.
 Cena terapie Kč 1000,-  za hodinové skype sezení + speciální BONUS navíc
S láskou
Marie Magdaléna
 
rub i líc.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one