Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
JAK NÁM MOHOU UŠKODIT DARY, VĚCI Z BAZARŮ A NÁLEZY?

NĚKDY OPRAVDU VELMI.
 
     Záříte štěstím, protože jste dostali dárek, po kterém jste už dlouho toužili, dělíte se o radost, jaké jste měli štěstí, že jste v bazaru narazili na tu úžasnou raritu, skáčete do stropu, že jste klikař a našli jste tak super zajímavou a potřebnou věc?
 
     Pak, po nějak nějaké době, zjišťujete, že se vám přestalo dařit. Ozývají se nemoci, problémy v rodině, hádky se sousedy, ztráta peněz, neštěstí v blízkém okolí a další menší či větší nepříjemnosti a lapálie. Nemusí to být vždy, ale je třeba si být vědomi toho, že ta situace může vzniknout, a je dobré na ni být připraven.
 
     Jde o to, že každý předmět do sebe vtahuje energii z prostředí a rukou majitele a okolí. A zde je právě ten problém, se kterým , aniž bychom to vždy uvědomovali, máme co dělat. Už z pohádek známe od čarodějnic, jak různými předměty obluzovaly a čamarami, skrze předměty, chtěly docílit přání svá nebo těch, kteří si tuto službu zaplatili.
    Špatná zpráva je ta, že se děje stále, ale dobrá zpráva je ta, že mnoho z vás již ví, co podniknout, aby se ochránili. Pokud vás zajímá, jak se ochránit před cílenými i nechtěnými útoky negativní energie z předmětů, které se k vám, ať už jakýmkoliv způsobem dostanou, čtěte dál.
 
     Každý předmět, který se vám dostane do rukou a máme v úmyslu jej nosit nebo s ním vyzdobit byt, je třeba očistit. Nemusí to být vždy špatný úmysl, který je potřeba odstranit, stačí jen to, že se předmětů dotýkali lidé, jejichž energie je velmi nízká, vložili, třeba i nechtěně své strachy, obavy, agresi, smutek, pláč, hašteření do toho kterého předmětu. Nejhorší variantou je cílená programovaná manipulace skrze darovaný předmět. Stáváte se figurkou na šachovnici a jste plně v rukou dárce, pokud nevíte, jak z toho ven.
 
     Ověřená historií je mocná formule, vyřčená směrem k předmětu, u oděvů a dekorací je nutné minimum praní a čistění a poté užití dalších technik. Lze využít sůl, magické rostliny, sluneční a měsíční svit za úplňku. Velmi jednoduchým,  účinným
 
a unikátním způsobem je užití energií.
 
     Pakliže jste zasvěcení do práce se Shamballou, Reiki nebo máte praxi s automatickou kresbou či jinými alternativními metodami, velmi dobře a rychle můžete vše negativní odstraňovat. Je to proces mnohdy tak rychlý, jako mrknutí oka. Ale práce s energiemi jde daleko dál. Kouzlit s jejich pomocí je tak kreativní. Pokud už pracujete s energiemi, víte, že existují možnosti, jak zajistit, aby se k vám to špatné nedostávalo. Laicky řečeno, když k vám zlo míří, tak aby uvidělo směrem k vám objížďku a obloukem se vám vyhnulo. Každý, kdo se vydal na tuto cestu oceňuje tyto možnosti a hojně je využívá.
 
Jiní tomu říkají, že měl štěstí, ale on si ho jen vytvořil.
 
    Pokud také chcete tvořit si svou realitu, pro vás jsou níže uvedené formuláře.
Pokud vám stačí jen příležitostná ochrana, mám pro vás unikátní nabídku. Vyberte si svůj předmět, který máte rádi a nechte si do něj poslat pozitivní energii, která vás ochrání, posílí vaše sebevědomí, bude strážcem vaší životní zkoušky a ochráncem zdraví. Pro nabíjení předmětů pro ochranu a úspěch, zvolte formulář zde: http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/dalkova-harmonizace-zasilani/nabijeni-predmetu-a-talismanu
nebo níže:

 
    Přeji vám na vaší cestě, aby jste vždy udělali ten správný krok a to špatné k vám neznalo cestu.
 
S láskou
 
 
Marie Magdaléna
 
pozadi-04.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one