Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
JAK ZAČÍNÁ FUNGOVAT INTUICE
 
     Je mi velkým potěšením se s vámi podělit o zkušenost jedné z mých klientek. Čtěte až do konce, abyste se mohli inspirovat zkušenostmi ostatních.
     Jsem velmi ráda, že kreativitu pro práci s energii lze navodit i v případě dlouholetého odmítání a nedůvěry v tuto činnost. Je mnoho těch, kteří práci s energií a ostatní aktivity považují za blábol a nesmysly. Jedno je však jisté.
Osobní zkušenosti a výsledky mluví skutečně za své.

      Je to zkrátka paráda, když je možné, aby bylo lépe. Doporučila jsem mnoha svým přátelům, známým a klientům návštěvu Holašovic, kde již několik let je jihočeský skvost - Holašovické Stonehenge.
     Vyšší bytosti, které zde pracují, mají mimořádnou sílu a schopnost předávat to nejlepší pro nás. Na místě samotném prodávají, mimo jiné, známé magnetky pro upomínku s motivy kamenů a jednotlivých zátiší léčebných zastávek. Klientka byla poléčena a přešťastná mi sdělovala výsledky. V rámci terapie jsme nastartovali proces jiného přístupu k práci s energií a skvěle začala pracovat a výsledky se dostavovaly. Asi po dvou měsících se opět ozvala bolet v noze. Druhý den po té informaci už bolest vymizela a paní měla opět parádní pocit. Když jsme pak situaci zpětně probíraly,

svěřila se, jak se léčila.

      Magnetka, kterou získala, neskončila na lednici. Nosí ji stále při sobě a při bolesti vzala magnetku do rukou s prosbou a přiložila místo. Pojistila aplikačně pomocí Reiki a vyslala vesmírnou objednávku. Jak prosté, že? Samozřejmě, že si neházela klacky pod nohy tím, že pochybovala. Věřila a

efekt byl rychlý a účinný.

     Vše je v procesu, vše se vyvíjí. Kdyby se však opět bolest opět přihlásila a chtěla tzv. laškovat, paní již ví, jak na ni. Začala více pracovat s intuicí, která přesně člověka nasměruje jak a kde je to právě v tuto chvíli nejlepší.
A i já vám všem přeji, aby vás vaše kroky vždy vedly v souladu s vaší intuicí a tam, kde je to právě pro vás to NEJ. Těm, kteří mají ke mně důvěru se vždy budu velmi ráda věnovat.

FORMULÁŘ PRO TERAPII A PORADNU
http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/unnamed-6/koucink-terapie-poradna

FORMULÁŘ PRO ZASVĚCENÍ DO SHAMBALLY
http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/zasveceni-shamballa-reiki/zasveceni-do-shambally

FORMULÁŘ PRO ZASVĚCENÍ DO REIKI
http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/zasveceni-shamballa-reiki/zasveceni-do-reiki
 
DALŠÍ SLUŽBY A PRODUKTY
http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/co-nabizim
 
Vánoční balíčky - TERAPIE ZDARMA:
 
http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/akce/vanocni-darkove-balicky-2016
 
 
 
Obrázek1.jpg
.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one