Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
Jed, který ničí úspěch

      Po cestě na vrchol za vašimi cíli, za sny a vítězstvím občas můžete zapomenout na nebezpečí, které je s tím spojené. V záplavě euforie, která roste s vaším úspěchem, rozdáváte radost, štěstí, ale ne všichni jsou přející a pokud vám nefungují správně senzory a špatně vyhodnotíte situaci, může vám - vaše neznalost - v mnohém "zavařit" a srazit vás opět pod horu, kterou jste tak pracně zdolali.

Že nevíte, o čem  mluvím? No přeci o ZÁVISTI.

    Pokud usilujete o úspěch, buďte připraveni, že existuje závist a na to se při plánech velmi dobře zapomíná. A zcela určitě je velmi dobré ji zohledňovat. A průběžně. Dokáže se totiž nepozorovaně vplížit, jako jedovatý had, který najednou vyrazí k útoku a uštkne vás. Jste ochromeni a zdá se, že nelze nic dělat. Opak je pravdou. Pokud ovšem máte v zásobě protijed.

Být pečlivě připraven, to je nejdůležitější část každého počinu.

Nepodceňujte, prosím, komplexní přípravu.
  Závist druhých dokáže opravdu hodně.

Úspěch totiž lidé neodpouštějí.

Kde chybí dobrá vůle a závist zaplaví srdce a mysl,
 tam obezřetně kormidluj.
Srážka s ledovcem bývá nebezpečná.

    Závist je věrná průvodkyně lidí. Co slzí bylo díky ní prolito a kolik vrásek a chmur na čele přibylo. Stav, kdy jsme schopni druhým přát a nezávidět, je odvislý od osobnostního růstu a celkově vyspělé osobnosti, která má zdravé sebevědomí. Bohužel v praxi je to většinou tak, že jen chudým a nemocným se nezávidí. Buďte proto obezřetní a sledujte své okolí. Dostaňte se pod slupku závistivců, kteří ji zdatně zakrývají.
     Světlých výjimek, kteří jsou přející, je opravdu velmi málo. Pokud máte štěstí a najdete je, držte se jich. Jsou vašimi strážci. Jestli se nacházíte v bludišti závistivců, to pravé řešení není na dohled, stále se vrací neúspěchy, hledáte a nenacházíte způsob, jak postupovat a

PTÁTE SE, CO S TÍM?

Odpověď zní. "Řešení je jednoduché".
 Když znáte mocné techniky, speciální postupy,
účinné rady, jak navýšit svou sílu a nasměrování,
 pak máte vyhráno.
 
Malá rada pro začátek. Zkuste trik tajného agenta.

     .....Nikdo neví, co je jeho úkolem. Nikdo nezná jeho cíle, kam směřuje, co ho skutečně baví, co... Vše je zkrátka tajné . K tomu přidejte trochu intuice a máte téměř zaručenou kombinaci účinné techniky. ....Vyhráli jste dvacet tisíc. Netroubíte to do světa a nekrmíte své ego - to je největší chyba.. A byl-li někdo přítomen -  kdo ví, jestli je to pro vás výhra s velkým V nebo jen kapesné? A nejste náhodou jen prostředník pro doručení?....
S trikem tajného agenta to víte jen vy. A případně ti nejbližší vyvolení.
 
      Lze samozřejmě pracovat mnoha speciálními způsoby v různých variantách, za použití třeba jen speciální terapie. Všechny metody, které používám, vedou k cíli - ke spokojenému a šťastnému životu. Zbývá si už jen si vybrat tu variantu, která Vás nejvíce osloví, která je pro vás lákavá, která s vámi souzní a já vám pomohu.
     KAŽDÝ má v životě nějaký cíl. Něco, co ho pohání, dává jeho životu smysl. Kdysi dávno si lidé daleko více pomáhali, byli vstřícnější, empatičtější, ale tak nějak - pro to vše okolo - zapomněli, že život může být krásný a je to jen na nás. V mé práci se snažím, aby každý, kdo chce, KE SVÉMU ŠTĚSTÍ NAŠEL CESTU. Někdy vidíte, že schází jen malý krůček.
 
     Jste připraveni odolat závisti? Víte, jak poznat skryté znaky závistivce? První pomoc a terapeutické minimum pro přežití u Marie Magdalény je připraveno pro všechny, kteří cítí, že ostatním leží v žaludku a jejich pokrok stagnuje nebo se přímo hroutí. Najdeme spolu řešení, použijeme povolená kouzla a váš život se opět dostane na výsluní.
     Ráda se s Vámi podělím o techniky a triky, které jsem měla možnost úspěchem vyzkoušet, a pomohu vám k lepšímu životu, aby radost zase našla místo ve vašem životě.
Využijte, prosím,  přihlašovací formulář pro rychlejší  vyřízení.

Vaše
 Marie Magdaléna
 
 
water.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one