Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
MASÁŽ ZDARMA

 ZDÁ SE VÁM TO NEMOŽNÉ?

ZDE JE NÁVOD. ZAČNĚTE HÝČKAT SAMI SEBE.
 
     "Můj milý ježečku, mám tě moc ráda." Tak by se dalo začít. A trochu od lesa vás přivézt k alternativní metodě, která se pro vás může stát stejně velkým přínosem, jak pro mne.
     Možná to také znáte, ty hlášky. "Už mě zase bolí záda, chtělo by to masáž nebo třeba lázně."  Ale pak si vybavíte ty veškeré komplikace s objednáním, dlouhé lhůty, méně volna na ostatní aktivity a u soukromých živnostníků vás mohou odradit ceny -  a jste v koncích.

    Teď v létě o dovolených přibývá situací, kdy se mohou objevit zvýšené potíže bolestí zad. Je to dané tím, že se režim během dovolených radikálně mění. Přibývá sportovních aktivit, které si chceme nezřízeně užít, leč naše  - na sport nezvyklé tělo - reaguje po svém. Zahrádkáři mají své žně a lopotí se s přebytky svých záhonků a políček a počítačoví nadšenci zase zkamení a prožijí dny a noci u svých elektronických mazlíčků.

     Tedy nadměrná zátěž  v delším horizontu opravdu zanechá stopy, které pocítíme ve formě  bolestí, ztuhlosti a znemožněním pohodového pohybu.
 
Co tedy s tím?

      Když si alespoň trochu víme rady, tak si většinou dokážeme pomoci sami. A to je nesmírně fajn - ten pocit svobody. Nemýlím se, že? Pokud se  ovšem nejedná o velkou blokádu, která si opravdu žádá odborné ošetření.

    A právě na toto téma - auto-masáže zad - bych se s vámi ráda podělila o můj malý osobní trik, který praktikuji s úspěchem již dlouhou řadu let.

    Masáže jsou velmi prospěšné, velmi účinné a navíc velmi příjemné zpestření běžného života. Když se vaše tělo dostane do nějaké tenze, objeví se nějaký blok na zádech, kam si dosáhnete, tak není až tak velký problém si provézt auto-masáž. Ovšem místa, kam nedosáhnete - to jsou oblasti právě pro mého úžasného kamaráda. Určitě znáte ty

 
malé bodlinkaté míčky,
 
 které slouží k jemné akupresuře rukou, chodidel i jiných částí těla.
Využít se však dají i pro masáž zad.

    Způsob je velmi jednoduchý. Potřebujete pouze tento míček a tvrdou,  pevnou a hladkou  plochu na opření - nejlépe dveře.
Ty nám poskytnou maximální komfort pro to, aby míček putoval tam, kam potřebujeme.

 
A jak samotná práce vypadá?
 
      Naprosto jednoduše. Když jednou vyzkoušíte a najdete si svůj systém, zjistíte, že je to ta nejlepší volba, kterou jste udělali.

 
A stačí opravdu málo. Pár minut a renovace zad je hotová.
Zjistíte, že touto formou lze velmi dobře suplovat prsty maséra.
 
      Stojíme vždy zády k pevnému opěru. Mezi stěnu a opěru vložíme bodlinkatý míček. Umístíme jej nejdříve kamkoliv, abychom získali představu, jak máme tělem pohybovat a naučili se míček směrovat ze středu bolesti ven do stran.
     Pracujeme tělem a postupujeme tak, jak by pracoval i masér, hrajme si s každým místem, pronikáme do hloubky a
odvádíme bolest a tenzi pryč pomocí krouživých pohybů.

      Kam zatlačíme, tam míček působí. Sami můžeme regulovat sílu a délku tlaku, tím celý průběh korigujeme dle vlastních a individuelních potřeb. Postupným navolňováním můžeme nechat spadnout míček do nižších pozic a pokračovat. Stimulujeme tak body, které jsou potřeba, a kterými vyhlazujeme bloky, které nás trápí.

Náš vnitřní hlas nás upozorní, kdy je dobré masáž ukončit.
     Postupně s míčkem pracujeme do všech stran po celý zádech a zjistíme, že i místa, o kterých jsme si mysleli, že jsou nedosažitelná, se takto dají velmi snadno a kvalitně ošetřit.

Nezapomínejte po celou dobu masáže volně dýchat.
     Až poprvé vyzkoušíte, zjistíte, že stačí malá chvilka a ten příjemný pocit po masáži, který jste měli u maséra, se vám i po tomto způsobu dostaví.

     Tato auto-masáž je i velmi vhodným doplňkem po velké "renovační" masáži terapeuta. Můžete velmi efektivně prodloužit účinek  odborné masáže.  V krátké době docílíte maximální účinnosti.

Tento způsob masáže
je volná a svobodná alternativa pro zdravá a nebolestivá záda.
Život bez bolesti,  je život příjemnější, než život v bolesti.


 
Co dělat, když máme blokády na duši a život se nám nedaří?


Klikněte a objednejte se na konzultaci nebo terapii:
FORMULÁŘ PRO TERAPII A PORADNU


FORMULÁŘ PRO ZASVĚCENÍ DO SHAMBALLY


FORMULÁŘ PRO ZASVĚCENÍ DO REIKI


FORMULÁŘ PRO KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY


 
Obrázek1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one