Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
PLNÍ SE VÁM SNY? MNĚ ANO. ZPOVĚD MARIE MAGDALÉNY
 
    Symbolicky se začátkem nového roku se s vámi chci podělit o jeden z mých snů, který se splnil. Jak se to stalo? Co mi pomohlo? Čemu se vyhnout? Co bylo hnacím motorem? Čtěte dál, aby i vám se splnil sen, který se ještě neuskutečnil a váš život se stal šťastným, plnohodnotným a naplněným.

   Je to už dávno, když jsem na střední škole měla svůj sen - MÍT SVOU VLASTNÍ PORADNU. Bylo to sci-fi hodně velké, protože se jednalo o období před sametovou revolucí. Poradenská centra existovala, ale nutnost absolutoria studia psychologie - to byla samozřejmost. K mé smůle se tento obor se otevíral jednou za dva roky, a tak v součtu dalších blokád jsem se věnovala své dalšímu oblíbenému oboru. 

    Touha pomáhat lidem a mít poradnu mě však neopouštěla a podvědomě jsem podnikala kroky k jejímu otevření. Studovala jsem a souběžně  věnovala pilnou péči svému rozvoji  v jiných oblastech. Dnes už vím, že obor psychologie nabízí velmi dobrou stabilitu v informacích a obecném vzdělání. Jenže tam hodně informací chybí. Pociťovala jsem absenci praktického fungování a optimálního přístupu k pacientovi a scházel mi trochu jiný a funkčnější přínos. Začala jsem tedy pracovat na mém vlastním terapeutickém programu.
 
     Nikdy však není pozdě na uskutečněním našich snů.Tu myšlenku jsem držela stále v srdci. Dnes, po tolika letech, mám už daleko rychlejší a snazší cesty, své mocné vychytávky,  úžasné pomocníky a  vlastní kreativní program, který garantuje pokrok. Můj i mých klientů. Je prověřen časem i výsledky. Ohlédnutí a rekapitulace je báječná a stále děkuji vesmíru, jak mne vedl. Ten pomalý start se nyní ukazuje jako pozitivní. Mou tehdejší připravenost  hodnotil vesmír jako nedostačující pro rychlý pokrok.

     Až studium a to pravé zapálení startovalo růst a výsledky. Raketový průlom nastal v době, kdy jsem se začala orientovat na východní filosofii - myšlení, léčitelství - energie a to celé převedla to svého způsobu života. Bylo to krátce po revoluci a nastal zlom a začátek mé kariéry, kterou jsem dovršila prací ve své firmě, kde již moje poradna skutečně existuje. Sen se splnil a mohu předávat poklady východu dál. Až později jsem totiž zjistila, že to nejdůležitější učí život sám a nauky východu obohatily život můj i mých klientů.

    Cítím velkou vděčnost za veškerou pomoc mých bližních, žijících průvodců a učitelů i vesmíru, který mě vede.
 Děkuji vám všem, kteří se na mne obracíte, za důvěru,
kterou do mne vkládáte a pečetím slib,
který jsem si už dříve dala.
Pomáhat lidem k lepšímu životu.
Děkuji vám.

 
    Pokud máte zájem, naučím i vás být šťastným člověkem.

Marie Magdaléna
 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one