Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
Pokud vám odchází duše, kterou milujete...,
 
    je to jako velká krvavá rána. Rána, jejíž zahojení trvá velmi dlouho. Čím brutálněji se odehrával průběh odchodu a čím větší pouto spojovalo vaše srdce, tím je proces hojení náročnější.
 
     Nesnažte se jít proti bolesti, uklízet ji do kouta a simulovat kámen. Vyrovnání s odchodem milovaných je proces. Pakliže nedodržíte postupnou fázi, odrazí se to celé na fyzické i psychické úrovni a ve svém důsledku bude ten proces hojení delší. Postup, který lze doporučit má tyto hlavní fáze.

1. Přijetí skutečnosti - berte záležitost jako nezvratitelný fakt. Je to zkrátka jinak. Většinou vše, co se nám děje, je scénáristicky upraveno pro naše dobro a nejlépe, jak jen může být. V mnoha případech se o tom můžete přesvědčit, když zapátráte ve vlastní minulosti. Netrapte se tím proč, vesmír ví, co vše by následovalo. Tohle je ta nejlepší cesta.


2. Srovnávání se s realitou - bod jedna chcete akceptovat, ale emoce vám boří předsevzetí. Slzy se stále tlačí ven a najednou vám vše připomíná chvíle s milovaným. I ta nejmenší maličkost vám nažene slzy do očí. Chodíte z místa na místo, těžce se soustředíte a břicho a hruď se svírá steskem a bolestí.

 
     Dejte volný průchod té emoci.
Nezadržujte slzy. Bolest je jako usazenina.
Je potřeba ji dostat ven.
 
 
3. Spojení. Bude ještě hodně dlouho trvat, než vystřídáte všechny situace a místa, která vám připomínají společné zážitky  na milovanou bytost.
 Ale i to je dar. Dar se shora, dar od vesmíru a od vaší lásky. Můžete se naučit nebo zdokonalit  ve vizualizaci. To je nesmírně důležitá disciplína, která vám v mnohém může pomoci. Technika není úplně jednoduchá, umění aplikace trvá obvykle delší dobu, protože je potřeba naučit se správně s vizualizací pracovat. Je to však  jeden z prvních dárků, který s odchodem někoho - "tam jinam" - můžete získat. Pak už je to na vás.
 
     Kdykoli, kdekoli, jak dlouho chcete, si můžete vytvářet novou realitu dál. Můžete začít promítáním vzpomínek do mysli. Opakujte je a zjistíte, že se vaše ústa pohybují do úsměvu a z cela mizí chmury. Jsou to prožívané asociace a do těla se dostávají ty správné chemické látky, které nyní tolik potřebujete. Potom už nastává volná cesta pro vašeho neviditelného společníka. Doufám, že je vám jasné, že nemusí být stále s vámi. Stejně jako předtím nebyl. Když však potřebujete, rozhodně si jej přivolejte. Nebraňte se v začátcích hlasitým projevům - myslím tím egocentrickou řeč. A žádný strach, rozhodně se z vás nestanou blázni. Je to jen začátek vaší nové cesty. Učíte se něco, co je pro vás nové.  


4. Přechod na novou realitu. Můžete začít provozovat hodně neobvyklé věci, každý den, několikrát denně. Připadá vám, že se bez nich neobejdete. Později - po několika dnech, výjimečně týdnech - si najednou všimnete, že frekvence  i intenzita  prožitku se umenšuje a vzpomínky začínají zapadat do obrazů minulosti. Bolestivé vzpomínky se promění  ve hřejivé.
  
     Je to vše cílená práce. Pečlivě propracovaný program na ukončení fyzického pouta a přetavení do pouta mentálního. Velmi v tomto procesu pomáhají speciální techniky z EFT a NLP, které snižují pocit sklíčenosti, bolesti a navracejí vaše emoce do rovnováhy.
 
/Pokud potřebujete pomoci nebo konzultaci s technikami, využijte odkaz:
http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/unnamed-6/koucink-terapie-poradna  /
 
Nastává vaše další etapa. Novy život "s" i "bez". Vy víte, že je s vámi.
 
Bytosti, které pojila velká láska, nerozdělí smrt.
I v té největší tmě můžete najít světlo.
Můžete vy být světlem.
 
LÁSKA JE VŠUDE PROSTUPUJÍCÍ A LÉČÍCÍ.
STAŇTE SE LÁSKOU A ROZNÁŠEJTE ŠTĚSTÍ.
 
 
     ZOCELIT ČLOVĚKA MOHOU JEN SKUTEČNOSTI A SITUACE, DO KTERÝCH SE DOSTANETE SAMI SVÝM PROŽITKEM. NIKOLIV ČTENÍM NEBO POSLECHEM. JE TO POUZE O VLASTNÍ ZKUŠENOSTI, KTERÁ JE NESDĚLITELNÁ A JEDINĚ ONA MŮŽE DÁT TEN SKUTEČNÝ PŘÍNOS PRO POKROK V DALŠÍM BĚHU ŽIVOTA. VŠE JE O TOM, JAK SE K SITUACI POSTAVÍTE, A CO Z NÍ VYTĚŽÍTE. A JAK SE ŘÍKÁ, CO VÁS NEZABIJE, TO VÁS POSÍLÍ.

     TI,KTEŘÍ S VÁMI BYLI V LÁSCE SPOJENI, ZŮSTANOU NAVŽDY. JEN FORMA JEJICH FYZICKÉHO TĚLA JE JINÁ, ALE ENERGIE ZŮSTÁVÁ STEJNÁ. ODEJDOU Z VAŠEHO SVĚTA, ALE KDYKOLIV JE BUDETE POTŘEBOVAT,  MOHOU VÁM BÝT NÁPOMOCNI. JE TO JEN O TOM, JAK MOC JSTE SE MILOVALI A JAK DOKÁŽETE TO SPOJENÍ ENERGETICKY
 UDRŽET A V PŘÍPADĚ POTŘEBY NAVÝŠIT, TAK ABYSTE BYLI SCHOPNI VNÍMAT TY JEMNÉ SIGNÁLY, KTERÉ K VÁM PROSTŘEDNICTVÍM MILOVANÉHO BUDOU PŘICHÁZET.

 
I NADÁLE SE BUDE SNAŽIT O VAŠE ŠTĚSTÍ.

NECHTE TEDY PROSTOUPIT ŠTĚSTÍ SVÝM ŽIVOTEM,

PROTOŽE TO JE ESENCE, PO KTERÉ KAŽDÝ TOUŽÍ,

A KTERÁ DÁVÁ ŽIVOTU TEN BÁJEČNÝ ROZMĚR.

 
Marie Magdaléna
 
 
pozadi-04.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one