Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
Proč se i hodným lidem dějí špatné věci - 21.2.2016
 
          Také vám to připadá divné? "Taková hodná paní", říkáte si "a tolik neštěstí se jí děje. A tamten hodný pán, takové má trápení. Jak je to jenom možné???
 
             Vrtá vám to hlavou a nějak nemůžete ty "Boží mlýny" najít. 
 
        Mnohokrát se mě již lidé ptali, proč se špatné věci dějí tak hodným lidem. Objasnění bývá jednoduché. Když vynecháme jednotlivé případy, které jsou specifické, a zaslouží si samostatné zhodnocení, zbývá kuriózní a hooooodně velká skupina lidí, kteří si do svého života sami přitahují to, co nechtějí.
 
       Nevěříte? Je tomu opravdu tak. Možná vám to připadá jako nesmysl, ale hned vám uvedu příklad. V obecné rovině se jedná o zhmotňování reality.
 
       Určitě jste se ve svém životě setkali s osobami, kteří se stále něčeho obávají, mluví o věcech a skutečnostech, které je frustrují, ze kterých mají strach a tvoří si scénáře, co by se mohlo stát, a co vznikne, kdo mi co udělá apod. Už vám svítá?
 
      Konkrétní hlášky, které jsme již mnohokrát slyšeli /nebo i řekli?/ a možná netušili, co tím způsobíte.
 
     "Bože, snad zítra nezaspím, určitě neuslyším budíka, hlavně, aby nám nepršelo, snad se ten pytlík neroztrhne, je takový tenký, určitě mi ujede tramvaj, Ježíši - tyhle otázky jsem se už nestačila naučit, hlavně ať si je nevytáhnu, už to vidím, zase se to nepodaří, ten projekt dostane někdo jiný, asi nastydnu, soused už zase roznáší bacily, v práci propouštějí, hlavně aby to nepadlo na mě, Bože, migranti mi zničí život". Kolik mnohonásobně horších programovacích šípů míří do naší mysli. A pouze naší vlastní rukou. A to není vše. Pokud se něco semele, ještě to korunujete slovy, " vždyť jsem to říkala ..."
 
     Tak takhle bych mohla pokračovat ještě hodně dlouho a věřím, že se mnoho
 z vás poznává.  A možná již tušíte, kam mířím. Sami si situaci přivoláváme - programujeme. Mozek vnímá naše myšlenky a tvoří realitu. Je hodně situací, které jsou velmi vážné, a kdy prosíme, "ať nám někdo blízký třeba neumře" apod. V těchto případech je potřeba se na ten okamžik podívat z jiného hlediska. Osoba, která nám možná odchází, je v souladu s vyššími cíly a jen naše ego trpí. To nám bude smutno, dotyčný nám bude chybět. Situaci lehčeji překleneme, když situaci přijmeme, a budeme se zcela a výhradně soustředit pouze na to, kdo nám odchází, a jak mu můžeme pomoci. Přejme mu to nejlepší na cestu, protože je nutné, aby každý vykonal to své. Je potřeba přijmout realitu. A osvobodit se od jedovatých emocí.
 
      Aby se do naší reality dostávaly pozitivní věci, je třeba tyto věci posilovat. Hrabat se v marastu nikomu neprospěje. Stres - největší nepřítel člověka, který je původcem všeho špatného, sehrává svou hlavní roli. Stále se tlačí dopředu a bojuje o své výsostné postavení. Pokud mu dáte šanci, budete ve vlivu destrukce. Tedy věnujte se pozitivním věcem, zhmotňujte krásné. Možná to pro vás bude na začátku hodně těžké, ale výsledek stojí zato.
 
     Už jenom malá změna dokáže odklonit negaci ve vašem životě. Příklady pro vaše myšlenkové pochody a odpovědi, které nesou pozitivní výsledky.
 
     "Jsem kuchař začátečník, ale tentokrát se blýsknu, ach jo, zítra to bude mazec, v polovině otázek mám hokej, ale dám to, štěstí mi popřeje, dovolená se tak jako tak vydaří, těším se na všechny úžasné zážitky, jsem odolná proti bacilům, jestli soused kýchá, tak bacily přeskočí na druhou stranu, jsem dobrá ten projekt dostanu a pokud ne, přijde určitě lepší nabídka a alespoň budu pro ni volná.
 
Hledejte pozitivum na každé situaci a buďte si jistí,
 že vesmír chce pro vás jen to nejlepší.
Věřte a řiďte se heslem. Ne vše půjde špatně.
Co se nepovede, nebylo pro mě. Čeká mě něco mnohem lepšího a těšte se.
 Na vše, co by mohlo přijít, vizualizujte a tvořte si svou realitu.
Pokud ji jste schopni vidět,
 je to jen otázka času, kdy se v ní ocitnete.
 
    Hodně štěstí na vaší cestě.

Marie Magdaléna 

    
 
 
 
P8300661.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one