Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
TAKÉ TÁPETE, KTERÉHO ARCHANDĚLA POŽÁDAT  POMOC?

 A JAKOU FORMULACI ZVOLIT?

UŽ NEMUSÍTE.
 
Tohle si určitě přečtěte - pomoc andělů - kdy a jak.

     Velmi často dostávám dotazy a řešíme s klienty v poradně problém, jak kontaktovat toho příslušného pomocníka v nouzi a jak žádat o pomoc světelné bytosti.
    Stále opakovaně slýchávám -  "nevím koho zavolat, najednou si nemohu vzpomenut, co když zavolám někoho jiného, mám obavu, že zvolím špatnou formulaci, nevím jak to přesně říci, zapomněla jsem, jak to tam v knize bylo napsáno, tak nevím".....a mnoho dalších nářků při aplikaci vašich proseb am nahoru.
 
   Rozhodla jsem se tedy sepsat článek o tom, jak celou situaci uchopit, aby nám přinesla co nejvíce plodného a vy jste už byli úplně v pohodě a věděli, že se
 
k vám vždy pomoc dostane od toho nejlepšího,
i když vy zapomenete nebo nedokážete přesně určit,
jak příslušnost, tak přesnou formulaci.
 
     Vše je opravdu velmi prosté. Návrat k jednoduchosti, je návrat k jistotě.
 
     Mnoho lidí se záměrně samo blokuje a nenechá průchod své kreativitě a své přirozenosti. To je to nejdůležitější. Vaše myšlenky, Vaše pocity a Vaše vyjádření. Afirmace, které jsou v knihách a videích, jsou krásným návodem, nikoliv striktním nařízením.
      Z mé zkušenosti a praxe s klienty mohu doporučit velmi jednoduchou metodu. Tak prostou, že se vám vybaví vždy, když budete pomoc, radu nebo ochranu z "hůry", potřebovat. Je totiž natolik obecná, že si ji opravdu zapamatujete a zároveň i cílená, takže adresátovi dojde.
 
Základní a nejvíce univerzální afirmace
pro každého a každou příležitost, je taková,
jaká vám jde samovolně z vašich úst,
aniž byste museli přemýšlet, jaká slova volit - jdou od srdce.
 
 Mým klientům doporučuji:
 

"ŽÁDÁM A VELMI PROSÍM O POMOC TU SVĚTELNOU BYTOST,

KTERÁ JE NEJVHODNĚJŠÍ. DĚKUJI."

     Stačí třikrát zopakovat, můžete rozvést daný problém nebo prosbu /"ať se uzdravím, ať udělám zkoušku, ať najdu vhodného partnera,"....../ a poděkujte. Pozor - vyhýbejte se záporným formulacím. Mozek na ně reaguje podle svého nastavení. Mohlo by se tedy stát, že pokud zvolíte přání - ať nemám žádný problém, tak se na vás problémy začnou valit se všech stran. Chyba totiž není v systému, ale v provedení.
 
    Tvořit záměry a formulace, aby byly ok, je pro někoho hodně těžké - tady se dostáváme opět na začátek a k jednoduchosti.
 
    Věřte, že pokud je vaše přání v souladu s vesmírem, pak vám ti nahoře opravdu velmi chtějí pomoci. A vůbec si nedělejte hlavu s tím, že nevíte, kam přesně adresovat. Vytvořte si svého "pošťáka - mentálního klona" a tomu přejte přání. Nebojte, on je doručí. A můžete si poslechnout, jak například vypadá komunikace při předávání:
 
    Pošťák předává na konci pošťáckého tunelu vaši zprávu. Archanděl přebírá váš mentální list - prosbu a hladí své křídlo a volá: "kolego, to je pro vás, zase jeden moula, co neví, kam přesně adresovat. No, jo, to jsou ti lidé, opravdu potřebují pomoci. Dejte, kolego první kolo a potom se sejdeme u kulatého stolu, abychom pro toho človíčka udělali to nejlepší. Zaslouží si to". Mentálním razítkem značí archanděl pošťákův list pro předání a vrací se k vám.
 
     Vaše víra dává pevnost návratových kroků vašeho mentálního klona zpět.
     Ovšem čekat s rukama v klíně na splnění přání je stejně bláhové, jako skákat z letadla bez padáku. Je potřeba aktivně začít pracovat a přispět ke svému přání také svým dílem. Nikdo nemá rád lenochy. Součinnost - to je základ všeho a tedy i práce se světelnými bytostmi.
 
S láskou přijímejte, s láskou dávejde a lásku prociťujte.
Takže beze strachu a obav žádejte a děkujte.
 
 
 
 
pozadi-04.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one