Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
      Včerejší lekce kroužku kung-fu proběhla opět fantasticky a na závěr s nádherným bonusem, který mě velmi potěšil. Opět se otvrdilo, že děti jsou nesmírně vnímavé a plodné. A pokud jim dáme příležitost a snažíme se je rozvíjet, nestačíte se divit, jak kreativní dokážou být. Na hodinách bojového umění se věnujeme také meditaci a vizualizaci. Včera jsme probírali zážitky z poslední - čakrové harmonizace a děti sdělovaly své zážitky.
      Jsou schopny si jednotlivé pasáže zapamatovat a pak doma aplikovat dle potřeby. Dostávají doporučení, aby si vytvořili svůj vlastní postup tak, aby jim co nejvíce vyhovoval. Putovali jsme k sedmi barevným jezerům s vodopády a jeden chlapeček /5let/ doma pracoval následovně. Odpoledne si nakreslil všechna jezera s vodopády a poté večer spojil moji meditaci-vizualizaci se svými obrázky a putoval tak vlastní harmonizační cestou.
      Čím dříve ve svých dětech vytvoříte prostor pro harmonizaci a kreativitu, tím lépe jsou vybaveny pro budoucí život. Nejen že ho zvládnou, ale navíc hravě a se skvělými výsledky. Nikdy se nehroutí, překážky zdolají hravě a září do dálky velkým charisma. A já jsem velmi ráda za takové žáky. Děkuji.
Zkuste to také, začít můžete hned teď.
foto srdce - duha.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one