Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
 Není to tak dávno, kdy se strážce paměti objevil a je tu opět. Vystupuje ze stínu a připomíná, že je nápomocen všem, kteří o pomoc žádají, a jsou ochotni zacílit na to žádoucí. Strážci vidí budoucnost a jsou připraveni pomoci změnit osud. Odklonit nebezpečí a nasměrovat tam, kam vítr nese štěstí. Oni tu jsou pro to, aby lidem pomáhali. Všechny znalosti z minulosti mohou předávat.      
     Minulost je velmi dobré nejen znát, ale umět se z ní  poučit a čerpat  pro budoucnost - právě teď a tady. Varují v šíření pomluv a nepravdivých příběhů, které znemožňují posun tam , kam byste chtěli.Hledejte pravdu v jakékoliv informaci. Pravda může někdy i bolet, ale buďte vždy k sobě upřímní a nikdy se nestavte ani výše ani níže před druhými. Jste milováni všichni stejně, jsou to jen vaše pocity a předsudky, které vás odvádějí od této myšlenky - vědět.

     Nedostatky jsou důležité a jsou tím nejlepším pro váš rozvoj. Neskrývejte je, položte je na dlaň a klidně na ně ukažte. Pro druhé tím naopak porostete. Bude z vás zářit síla, která Vás neopustí. Protože když překročíte svůj stín, vaše strachy, vždy jen získáte. Zůstaňte v duchovním středu a ve spojení s vašimi strážci.

 
     Aby vyrostl plod, je třeba zasít semínko.
Odklad znamená stagnaci
. Nejvhodnější čas je právě je teď.
 

 
Ať je váš krok veden pevnou nohou a přesvědčením, vaše mysl silnou touhou a srdce láskou pro váš cíl i cestu. 

Mare Magdaléna
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT - BLOG A INSPIRACE PRO VÁS
http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/blog-marie-magdalena
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one