Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
    Není to tak dávno, kdy se objevila Strážkyně moudrosti, která opět vstupuje na scénu, a nese jedno z nejdůležitějších poselství, které je potřeba si uvědomit.
      Každému dává příležitost pro nalezení a objevení skryté moudrosti. Je to neustálý koloběh hledání a uvědomování si souvislostí. Dokud nenajdete moudrost, všechny vaše kroky budou ploché a nedokonalé. Vše, co je korunováno nejvýše, je spojeno s moudrostí. Ale dokud každý nedozraje do stavu, vidět, pochopit a uchopit moudrost, může být okolo něj všudypřítomná, přesto jí přehlédne. Je pro něj neviditelná. Moudrost je jako vítr. Je potřeba ji cítit, aby bylo možné ji porozumět. Vědomosti je důležité používat s pochopením, prožít srdcem a empatií.
     Můžete vidět moudrost, pokud jí uvěříme, pokud probudíte vaše vnímání. Můžeme daleko více, než si myslíme. Přílišné lpění na majetku nás oslepuje. Je tedy třeba otevřít srdce. Každý člověk se může ozdobit tou největší moudrostí. Ta je totiž ukryta hluboko uvnitř každého z nás. Jde jen o to, zda-li budete mít sílu ji vylovit z hlubin nitra.

 
Pokud máte otevřenou mysl i srdce,
máte velkou šanci a vše se nakonec podaří.
Držím vám palce a ať jsou vaše kroky vedeny tou nejlepší cestou.
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one