Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 

     Přichází období jara a los americký se blíží se svou radou. Přelom mezi obdobími je časem na rekapitulaci. Něco starého končí a nové začíná. Možná se právě vy potřebujete k novým začátkům zbavit strachu.

      A  los je ten mocný, který přichází se svojí zprávou a se svými léčivými dary zbavit se těch emocí, které vás mohou brzdit. Povzbuzuje vás k tomu, abyste byli hrdí na to, co jste už v životě dokázali. Stačí si jen vzpomenout na to všechno. Udělat si vlastní osobní rekapitulaci, třeba i písemně, aby bylo zapojeno více kanálů. A uvidíte, že je toho opravdu hodně. Sebevědomí je nezbytnou součástí každého člověka k úspěšnému životu. Je to i potvrzení jeho vlastní ceny. Proč se dobrovolně vzdávat sebevědomí? Není důvod. Proč si sami podkopávat nohy? Je to zbytečné. Pracujte každý den na svém sebevědomí. Není to o tom - mít nos nahoru, ale být si vědom svých kvalit a umět je ve správnou chvíli použít. Buďte trpěliví a věřte, že se to podaří. A nikomu nedovolte, aby vás uvěznil ve škatulce, ve které nechcete být. I když si právě nyní možná sami škodíte, cítíte, že byste to dělat neměli. Je to jakási stereotypní záležitost, program - a vy jedete podle něj. Chcete být sebevědomí, ale bojíte se být sebevědomí. Co tomu řeknou ostatní?

     Síla losa vám pomůže. Los operuje s velkou silou a také nepředvídatelností. A ta je dobrá i pro váš život. Proč by ostatní měli dopředu vědět, co podniknete? Nechte je, ať jsou překvapeni. Použijte odhodlání losa a osvoboďte se od svých strachů a obav, najděte svou životní cestu a zjistěte, která část vašeho já vás podporuje, a která část vás stahuje zpátky dolů.

     Rozhodněte se správně. Nedívejte se kolem sebe, kdo je lepší. To není o vás, není to váš život. Dívejte se na sebe, sledujete váš vývoj a postup a radujte se z úspěchů.

 

Prociťujte každodenní růst.
Každou situací jste lepší, zkušenější, odolnější a také sebevědomější.
Jde jen o to, ten pokrok si připustit a dovolit si jej.
 Je to jen a pouze na vás.

ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one