Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Přichází milující, starostlivý a NEJLEPŠÍ přítel člověka - PES.  Je to druhý nejlepší přítel  - ten první jste vy sami k sobě. Je to opravdu pes, který si nikdy neklade nároky a přeci je tu vždy pro pomoc a potěšení. Bezedná studnice, když víte, jak z ní vybírat a máte schopnost lásky, tak je absolutně nevyčerpatelná. Psi jsou velmi inteligentní a schopní pomáhat. Vládnou trpělivostí a citlivostí a tu také předávají. Možná i, vy právě v tuto chvíli,  potřebujete  někoho, kdo vám připomene věrnost.

      Přichází a jeho energie už z dálky působí velmi příjemně. Milující a starostlivý. Jediné, co překazí jeho lásku a věrnost k vám - je smrt. Stojí po vašem boku, ať se děje, co se děje. Vždy ochoten nastavit svůj život.

     Karta vypovídá o tom, že možná právě nyní někdo ve vašem blízkém okolí postrádá přítele. Je dobré se na chvíli zastavit a zrekapitulovat, zda-li se všem věnujete tak, jak by si zasloužili. Neopomíjíte někoho, kdo vám miluje? Kdo by za vás dýchal? Přišel čas vyrovnání dávání a braní. Je ovšem možné, že se právě vy nacházíte ve stavu deficitu věrnosti a lásky. Tolik toužíte po ochraně. Pes velmi potichu svou řečí naznačuje, že síla je v týmu a jedinec je vždy oslabenější. Pes také propůjčuje svůj neomylný instinkt pro nebezpečí, které možná číhá a dovolí jej použít.

     Rovnováha je nesmírně důležitá. A je-li tok energií v souladu s kosmickým řádem, daří se vám. Pokud tomu tak není, je třeba hledat, kde je chyba. Nelhat si do kapsy, pak - po vyrovnání se vše uhladí do spokojenosti. Proud není narušen, energie může volně proudit a nebezpečí nehrozí.
Když máte přítele, vždy máte o hodně víc. Važte si svých přátel a hýčkejte je.
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one