Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Síla medvěda přichází s poselstvím, které vy už dávno víte. Jen jste zapomněli poslechnout ten vnitřní hlas. Stejně jako malí broučci z Karafiátova příběhu. Je to pohádkový příběh pro děti a věřte, že vše, co potřebujete vědět, jste znali už jako malé děti do 5 let. Pojďme si tedy oživit, co medvěd přináší.

     Velikost a síla odněkud přichází a někam směřuje. Není statická. A medvěd velice dobře ví, že je potřeba ve správném období nabírat síly, aby potom nechyběly. Je to schopnost nacítit rovnováhu mezi činností a odpočinkem. V uvolnění přichází intuice, která potrava je ta pravá a léčivá. Velice dobře ví, že jen v období klidu k vám přicházejí ty správné myšlenky, vize a ty skvělé nápady, které vás mohou posunou tam, kam toužíte. Přichází inspirace, která se nesnoubí se stresem, shonem a nervozitou.

     Pokud budete následovat rady, síla vás neopustí, intuice poroste a možná najdete i klíč k léčení sebe sama. S respektem akceptujte rady a buďte si jistí, že patrnost i medvědu nechybí. Stejně tak i malý kousek strachu, který mobilizuje vše, co je právě potřeba.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT - BLOG A INSPIRACE PRO VÁS
http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/blog-marie-magdalena
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one