Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ.



 
     Strážce paměti je druhou nejčastější kartou, která se v posledních měsících objevuje. Není to náhoda. Obchází okolo vás a dává signály. Promlouvám do vašich srdcí, ale mnozí z vás neslyší jeho varovná slova. Vyšší bytosti mají zájem o naše dobro a touží nám pomáhat. Přicházejí-li s opakovaným upozorněním, je třeba nastražit všechny smysly, protože důsledky mohou být vážné. Sledujte vaše kroky bedlivě a rozmýšlejte na vašimi soudy.
     Teď možná přichází období pro nejdůležitější rozhodnutí nebo situaci, které může změnit váš život. Jeden chybný krok váš může přijít velmi draho. Minulost může leccos napovědět. S tím, s čím se vždy vrací, pokud nedošlo k narovnání. Pochopení, aby se situace již neobjevovala a vaše schopnost transformovat myšlení jinak. Strážci vám házejí záchranné laso tam, kde proudí štěstí. Hledejte světlo, hledejte pravdu.
      Pokud budete mít otevření srdce a mysl, je možné ji najít a zastavit nepříjemné situace a nastolit harmonii. Dovolte si chybovat, je to cesta k pokroku a vyhněte se soudům a kritice a pomluvám ostatních. Veškerá tato negativní energie snižuje váš potenciál a tahá vás zpět do močálu. Je to prosté. Kdo se nechce utopit, ten plave. Pokud možno ke břehu. Když překonáte sami sebe, zvítězíte. Strážci jsou vždy na blízku a nejen ti.

     Ať vám proudí štěstí celým životem.

S láskou
Marie Magdaléna
KDYŽ DOVOLÍŠ, ABY
ÚSMĚV NA TVÉ TVÁŘI POHASL A SRDCE OKORALO,
CO TI ZŮSTANE?
VŽDY NAJDEŠ PROČ
A NADĚJI MŮŽEŠ ŽIVIT,
ABY TVUJ ŽIVOT SE TI STÁLE MOHL LÍBIT.

 
 Co vám pomůže a rozhodně stoji za to.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT - BLOG A INSPIRACE PRO VÁS
http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/blog-marie-magdalena
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one