Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Přichází jaro, nový život se rodí a aby měl šanci se rozvinout pro váš lepší a radostnější život, je nezbytné volit správné kroky a postupy. Babička medicinmanka - zastupují moudrost, svěřuje známé staré pravdy a zákonitosti.
      Aby se nové uchytilo, je nejdříve potřeba staré očistit. Můžete použít opojnou a nádhernou vůni mocné šalvěje. Síla byliny je veliká a dostačující pro váš účel. Pokud se podřídíte koloběhu - vesmírnému cyklu - zákonnému prolínání jinu a jangu, jste doma. Pochopili jste a to je nesmírně fajn. Cesta pochopení vede jednoznačně k úspěchu. Nyní zbývají kroky, které je potřeba podniknout. Bez spojení se zemí, správném ukotvení, jste jako papírová lodička na vodě. Zmítaná sem a tam bez možnosti nalezení směru a čerpání energie v případě oslabení.
      Pokud jste matkou, věnujte velkou pozornost svým dětem, volají o pomoc potichu, ale potřebují vás k růstu, možná trochu jinak, než si myslíte. Spojte se i se svým ženství, váš měsíční cyklus je poklad, ze kterého může přijít nový život. Propojte se s vaší ženskou polovinou. Vaše kreativita poroste a vize začnou přicházet.
    Pokud jste mužem, zrevidujte vztah k ženám. Váš postoj k nim nejvíce ovlivnila vaše matka. Možná udělala někde chybu a to je nyní příčinou vašeho nedorozumění. Neobviňujte nikoho a přijměte ženskou stránku svého já, uvidíte znatelné zlepšení. Harmonizace obou aspektů - ženské a mužské stránky - dokáže nastartovat samoléčení a průnik radosti. Přichází čas na větší léčení, detoxikaci. Tělo i duše jsou zanesené. Nebraňte se léčivým energiím, které k vám mohou přicházet. Dovolte jim, aby vámi protékali a nastolili žádanou pohodu, zdraví a štěstí.

     S láskou

Marie Magdaléna

 

 
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one