Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Pes stále zůstává nablízku a varuje. Neberte jeho postoj jako výtku, ale jako výzvu. Co možná děláte špatně, kde je možná deficit? To jsou otázky, které byste si měli klást. Co můžete uskutečnit lépe? Pokud budete skutečně naslouchat srdcem, pes vám to vše prozradí. Zklidněte své já, vycentrujete se do svého středu a pozorně poslouchejte tichý hlas.

      Psi jsou velmi inteligentní, mají neskutečnou citlivost a trpělivost, nechybí vám náhodou tyto vlastnosti? Možná je právě zde zakopaný "pes". Je docela dobře možné, že vaše skutky ve vašich kruzích tvoří nedůvěru a ztrácíte přátele a známé. Možná to má na svědomí vaše nespolehlivost. Vím, vymluvíte se na nedostatek času, ale to není omluva. Slovo a slib je zákon. Pokud chcete, aby vás lidé brali a byli jste pro ně top, je nezbytné plnit sliby a být příkladem. Příkladem královských způsobů.

      Nepodléhejte lenivosti, závislosti, výmluvám  a jděte svému štěstí naproti. Buďte akční. Vesmír má rád aktivitu, tu vždy odmění. Ale být tak nějak v závěsu a parazitovat, i když to tak možná nectíte, to není ta správná cesta. Buďte ostražití, protože nebezpečí může být opravdu blízko a nemusíte jej ta snadno rozpoznat. Požádejte o sílu psa, vzývejte jeho sílu a ta vám pomůže. Nebezpečí vycítíte a odstraníte. Budete vítěz a můžete slavit. Nezapomeňte na dary pro vesmír. Díky, díky, díky. :)

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one