Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
      Kojot přichází v pravý čas. Možná jste příliš otevření, nechránění, důvěřiví a nedokážete se prosadit. Někdy je potřeba mít trochu ostřejší lokty - ovšem pouze tam, kde by vás jinak ostatní zadupali do země.
     Život je tvrdý a někdy je o tom, že buď vytasíte drápy nebo vás druhé zvíře roztrhá. Uvěřitelnost je jednou z podmínek přežití a úspěchu. A o tom ví kojot své. Nebezpečí přechází s ledovým klidem a jeho chytrost je bezbřehá. Je potřeba se naučit jeho triky a v pravý čas je umět použít. Pro přežití a obranu. Nikoliv jako útok.
    Dokonalost přizpůsobení situaci je úžasná schopnost, máte ji? Pracujte na ní. Kojot vše přežije a vždy si dokáže najít svou správnou skulinu. Také to dokážete? Pracujte na tom. Umět zmást protivníka velmi dobře znají špičky ve sportu, zkuste to někdy v praxi, hodně vám to pomůže. Nečitelnost pro nepřítele, kterého máte před sebou, je úžasná a vaše vítězství je na blízku. Trénujte způsoby kojota, vzývejte jeho sílu a děkujte mu za dary, které vám chce předat. Nebuďte obětí, buďte vítězem. Tak jako kojot. Hledejte rovnováhu v situacích a respektujte soukromí druhých, buďte hraví a odložte přílišnou vážnost, jen vás zbytečně oklešťuje a energie nemůže volně proudit. Využijte dary kojota jen pro dobro. Nenechte se ošálit a sami berte život s nadhledem a humorem. 
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one