Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 

     Pro následující období přichází strážce zásob. Někdo, kdo hodně ví. Poslouchejte bedlivě. V životě je potřeba udělat hodně věcí, nicméně jen ty, které jsou v souladu se záměrem dobra, jsou ty správné. V dobách, kdy bylo nutné vlastními silami získávat potravu, bylo zvykem děkovat zvířeti za to, že se stalo pokrmem a vzdalo se života v náš prospěch.

    Existovala určitá úcta a s tím se přistupovalo ke všemu v této chronologii. Neztratilo se věkem něco z toho? Vážíte si věcí kolem?Neplýtváte s nimi? To jsou otázky, které je potřeba si položit. V obecném slova smyslu  je to úcta k veškerému, co nám život poskytuje. Nejenom v potravě, ale i dalších oblastech. Tedy vyvstává otázka. Staráte se dobře o veškeré zásoby? Není to náhodou oblast, kde je velký deficit? Jsou to všechny potřeba duchovní, rozumové, citové i tělesné. Už to začínáte chápat? Je to celý komplex. Jak se vy sami staráte o sebe? Máte na sebe čas? Odpočíváte? Věnujete se svým koníčkům, bližním, živíte správně ducha i tělo? Odpovězte si sami a srovnejte případný deficit.

      Buďte zodpovědní a vděční za všechny dary, které k vám přicházejí. Chyby dělá každý a vždy se dá udělat něco lépe, opravit, omluvit, nastolit mír. Žijte život v lásce a harmonii, netrvá dlouho.

 

ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
REFERENCE KLIENTŮ
 
Dobry den preji:-)

 
mela bych zajem o dalsi vyklad, asi neco malo pres rok jste mi vyklad uz delala viz.nize...a pisi Vam opet protoze jako jedina jste se uplne trefila...
 
Predem dekuji za odpoved.

 Dobry den,
dekuji mnohokrat za vyklad. Opet jste me vystihla a i danou situaci co se deje, aniz bych Vam napsala o tom........
Jinak jeste jednou dekuji  a rada prijmu to sezeni o kterem jste psala:-)
Mejte hezky den.
S pozdrav
M.
----------

Vážená paní Marie Magdaléno,

opět se na Vás obracím v situaci, kdy si potřebuji ujasnit a pochopit některé věci.

Pokaždé jste mi velmi dobře poradila , a proto i teď bych Vás ráda poprosila o váklad karet na můj vztah s partnerem. ........


Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu

Simona
------

DALŠÍ REFRENCE:

http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/reference

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one