Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 

ŠAMANSKÁ RADA – POZOR - SLEDUJTE ZMĚNY

 

     Krásný den vám všem,
 

     čas běží svou vlastní cestou. Události a příležitosti přicházejí a také odcházejí. Vše má zákonitý vývoj. Přichází tedy i pro mne čas na změnu. Nebojte, nepřijdete o šamanskou radu. Stále tu bude s Vámi a navíc v obohacenějším stylu. Mění se pouze frekvence. Šamanská rada bude vycházet jednou měsíčně – a to opět první neděli v měsíci.
 

    Pro ty, kteří dychtí po týdenní radě, a vím, že vás není málo, můžete ji zcela jistě stále dál získávat v placené verzi zde: 
 

    Děkuji za Váš úžasný zájem, krásné vzkazy a hlavně mě velmi těší, že se Váš osobní i pracovní život, i díky mé inspiraci, se mění k lepšímu. A tak to má být.
 

    Přeji vám všem, ať se opravdu daří a mám pro Vás ještě jednu skvělou zprávu. Připravuji „VIP klub pro ty, kteří mají za ušima“.Uzavřenou skupinu s mnoha výhodami, službami zdarma a celou řadou akcí. Rodí se to, o co již jste někteří žádali. Je to tedy na cestě k vám. Níže můžete zadat předběžný zájem. Tento formulář Vás nezavazuje, ale dává šanci na lepší pozici. Jak se říká, kdo dřív přijde…..První zájemci získají také lepší výhody. Další podrobnosti následují v čase. Již nyní můžete psát Vaši inspiraci, co byste rádi v klubu měli, co by Vás nejvíce zajímalo, zkrátka – staňte se také spolutvůrci. Vaše inspirace a zájem o klub – zde:
 

   Ať je pro Vás podzim úsměvný a úbytek slunce nahradí to, které sídlí uvnitř Vaší duše.

S láskou

Marie Magdaléna
průvodkyně báječným životem

 

 

 

http://www.reiki-shamballa-zasveceni.cz


všechny produkty a služby

šamanská rada.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one