Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
    "Pán lesa" - hrdý, tajemný a odvahou naplněný až po okraj. Je si jist svou silou a dokáže o ní přesvědčit protivníka. To je jeho síla. Neukázat slabost.

    Jelen operuje s tím, s čím vy sami možná dost často bojujete. Je pro vás velmi nesnadné se toho zbavit. Možná přichází právě teď příležitost a vhodný okamžik pro jinou cestu, nové období, ve kterém se mohou nastolit změny a jelen je tím nositelem zpráv a technik, jak se zachovat a zabavit se nežádoucího.

    Jelen stojí hrdě před vámi a snaží se vysílat své poselství poselství. Vnímejte ho celým svým já. Jeho síla, která je tak výrazná, že může radikálně změnit vaše životy. Jelen vás může naučit stát hrdě a sebevědomě a uskutečňovat své sny beze strachu. Dokáže vytvořit totální chaos pro svůj prospěch. Nikdo z potencionálních nepřátel v tu chvíli neví, co se děje, a odkud může přijít útok. 
    Toto zvíře dokáže velmi působivě předvést své klady a přednosti. Možná trochu tajemně a neuchopitelně vystupuje a fascinuje okolí. Nepociťuje strach a protivníka dokáže silně znejistět.
 
Hrdost smísená s absencí strachu
je základ pro chladnokrevné zvažování.
 
 
     Jelenova mysl není zatemněna strachem a dokáže perfektně těžit ze situace. Je velmi vytrvalý a dokáže maximálně využít prostor kolem.
 
Schopnost být neviditelný
je jeden z kladů pro každou situaci.
 
     Svou léčivou energií může pomoci v plachosti a také v jisté noblese. Samozřejmě je potřeba hlídat své ego a držet na uzdě sobeckost.

     Přichází nejen s pomocí navození síly, lásky, podpory přátelství, umění procítění a oplácení krásných vztahů, ale také dává schopnost přežít s využitím jednoduchých postupů. 
Ví, kdy bojovat a kdy je lepší ustoupit.
 
     To mnohým z vás velmi komplikuje život. Chybná rozhodnutí mají na svědomí mnoho tragédií. Dávají možnost pochopit negativní důsledky žárlivosti a nenávisti a zbytečnosti v plýtvání energie. Umění boje jakéhokoliv druhu má smysl v případě převahy pozitivních výsledků. Pokud to skutečně není nutné, nikdy jelen nebojuje. Užívá si volnosti lesa a družby. Zkuste se napojit na energii jelena, pocítíte lehkost bytí a komplikace, které vás brzdí, vymizí.

S láskou

Marie Magdaléna
=====
=====
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one