Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Více jak po roce se objevuje třepetavým pohybem motýl. Přestože mnoho zvířat a dalších rádců se objevilo již opakovaně, motýl přilétá /od té doby, co je zde rada sdílena/ poprvé. Je to příznačné, protože začíná období transformace. Začátek roku byl pro každého tak trochu ještě neustálený, ale nyní se začínáte rozhlížet a pohlížet více do hlubin. Zjišťujete - jakoby najednou - že to vše může být i jinak, vše by mohlo mít jinou formu. A už také asi tušíte, jakou cestu zvolit.
 
Ano, přichází možnost pro vaši transformaci.
Pokud máte tu správnou odvahu,
nyní je ideální příležitost pro ten krok vpřed.
 
     Motýl je sice velmi malý, ale to neznamená, že má malou sílu. I od motýla můžete čerpat sílu pro léčení a velkou transformaci. Ta síla je umocněna vibrací květin, jejichž energie jsou velmi silné.
 
     Naučte se od motýla umění vychutnávat radostné okamžiky. To známé - tady a teď. Vím, není to vždy jednoduché, ale skutečně léčivé. Stres z očekávání je mnohdy daleko horší, než samotná skutečnost. Proč si tedy více horšit případnou situaci? Tančete, jako motýl, v situacích, které jsou fajn. A ty ostatní přejděte metodou sfingy /to a mnoho dalšího se naučíte během mých terapií - http://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/unnamed-3/koucink-terapie-poradna 
 
    Motýl se velmi dobře dokáže přizpůsobit a přesto je stále v harmonii, je to umění uchopit situaci správným způsobem. Pokud použijete sílu motýla, začnete intuitivně cítit, co vám škodí a jak se toho zbavit. Je to schopnost transformace negativního na pozitivní. A zároveň rozšíření vědomí pro vychutnání té pravé krásy. Nejen vnější, ale i vnitřní.
 
Je však potřeba respektovat vývoj - cestu,
 která má překážky a zastávky.
 
     A každá má svůj význam. Ať je příznivá, či nikoliv. Nechtějte přeskočit špatné rychlostí světla. Ta zkušenost by vám mohla chybět.
 
Jeho rada směřuje k nalezení cesty a
 obohacení pro každého, kdo pochopí.

S láskou

Marie Magdaléna
=====
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one