Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Transformace pokračuje. Čím dá více se prohlubuje a vaše touha splynout roste. Proto právě nyní přilétá havran. Ten, jenž je nositelem jasnovidnosti, magie a mystiky. Pečlivě si hlídá komu dá nahlédnout pod závěs, kde se ukrývá tajemství a informace. Na světelnou cestu ke vědění vás může dovést ovšem za určitých předpokladů.

      Havran někdy vzbuzuje díky své černé barvě strach, ale černá barva symbolizuje i nový začátek. Vše má své dva póly. Smrt - zrození. Dobro i zlo. Výrazové prostředky havrana způsobují v mozku rychlé změny a tedy schopnost adekvátní adaptability na situaci a naši transformaci. Jeho síla, kterou můžete využít, je v léčení našich břemen při neschopnosti změny, ničí nemoci a posílá odvahu a sílu i  pro ty, kterým se opakovaně nedaří. Je katalyzátorem všeho, co nám škodí a napomáhá celkové obnově jednotlivce a také i celku.

    Šeptá těm, kteří skutečně poslouchají,  že trochu magie má každý z nás, a v začátcích vás povede. Je však potřeba upustit od materiálních břemen a odmítavého způsobu při změnách.
 
Očista na všech stranách -
osobní i předmětná,
to je podmínka.

      Pak vám havran může důvěřovat a předat tajemství, jež vás pozvedne mnohonásobně výš. Záleží jen na vás, co vy si vyberete.

Změníte-li chování -  dostanete dary.
Pokud zůstanete při starém, budete na to sami.
Vždy je lepší mít spojence a parťáka.
Síly se násobí a výsledky jsou nádherné.
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one