Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
 

     Nádherný listopadový den. Už jste nejspíš zjistili, že šamanská rada dostala nový cyklus, ale také i nový kabát – obohacená o TOP PLUSY A MÍNUSY, KTERÉ JSOU V NEJVYŠŠÍ POZICI, A MOHOU VÁM POMOCI, ALE MOHOU I BRZDIT.
Vychází každý měsíc – 1. neděli, pokud se podaří i o den dříve, abyste měli dostatek času se připravit a popřemýšlet o dalším období. Ať se Vám daří.

  

    A nyní hurá na výklad – ten nese pro následující období - rysy jelena. Hlavní a nejdůležitější složkou jelena ...., asi to všichni znáte. Většina z vás s TÍM bojuje. Nedokáže se TOHO zbavit. A v následujícím období přichází příležitost a vhodný okamžik pro změnu - jinou cestu, nové období, ve kterém se mohou nastolit ty pravé proměny. Poznat ten magický okamžik může být těžké. Pokuste se napojit na jelena a podaří se Vám to.

   Vaše váhání a nedostatečné zhodnocení situace možná přispělo k momentální situaci. Domnívali jste se, že se to netýká. Nicméně skutečnost Vás dohnala a Vy vidíte, jak moc potřebujete sílu - tu skutečnou a jedinečnou právě jelena. Proto je tu a nabízí Vám svou pomoc. Spojte se s ním a získejte jeho sílu.

      Je to možná na poslední chvíli, otevírá se mimořádná příležitost.
Jsou to signály pro výběr jiné cesty.
Vaše nové období je v zárodku - a to může přinést takové změny,
po kterých už dlouho toužíte. Nenechte si je zkazit. Je to na Vás.


     Jelen přichází se svou unikátní silou, která je tak výrazná, že může radikálně změnit Váš život. Jelen vás může naučit stát hrdě a sebevědomě a uskutečňovat své sny beze strachu. Toto zvíře dokáže velmi působivě předvést své klady a přednosti. Možná trochu tajemně a neuchopitelně vystupuje a fascinuje okolí. Nepociťuje strach a protivníka dokáže silně znejistět. Možná jste toho byli někdy i Vy sami svědkem. Jsou to hlavní rysy jelena v boji.

Nevěšte hlavu.

Jelen Vám dá sílu, odvahu a nadhled.

Jeho osobní moc je obrovská

a Vám ji dočasně může propůjčit.

Využijte příležitost

a restartujte své JÁ.

 

Hrdost smísená s absencí strachu
je základ pro chladnokrevné zvažování.
 

         Jeden nedovolí strachu, aby prostoupil jeho myslí. Dokáže vhodně eliminovat a těžit maximum ze situací. Jeho vytrvalost je stejně velká jako schopnost využít vše kolem ve svůj prospěch. Vždy dokáže najít skvělý úkryt, maximálně se věnovat relaxaci a vždy ví, jak postupovat - jako mocný vládce. Vhodně se ukrýt, výhodně odpočívat a mocně vládnout.
 

Schopnost být neviditelný
je jedna z kladů pro každou situaci. 

    Svou léčivou energií může pomoci v plachosti a se sebevědomím.

Problémem, který trápí mnohé z Vás.

Dokáže intuitivně pracovat s egem,

aby ho neblokovalo a

držet sobeckost v optimálních mantinelech.

     Přichází nejen s pomocí navození síly, lásky, podpory přátelství, umění procítění a oplácení krásných vztahů, ale také dává schopnost přežít využitím jednoduchých postupů. Ví, kdy bojovat a kdy je lepší ustoupit. To mnohým z vás velmi komplikuje život.
 

       Chybná rozhodnutí mají na svědomí mnoho tragédií. Dávají možnost pochopit negativní důsledky žárlivosti a nenávisti a zbytečnosti v plýtvání energie. Umění boje jakéhokoliv druhu má smysl v případě převahy pozitivních výsledků. Pokud to skutečně není nutné, nikdy jelen nebojuje. Napojte se na jeho energii jelena a užívejte si spolu s ním jeho vítězství, pocítíte lehkost bytí a komplikace, které vás brzdí, vymizí.


Zavřete oči a  maximální síla a odolnost jelena
vkročí do Vaší mysli.
Nechte proudit a zakořenit spojení čerpejte bonusy.

 

     On není nerozhodný. Tím se od Vás odlišuje. A tato neschopnost může mnohým z Vás velmi komplikovat život. Chybná rozhodnutí mají na svědomí mnoho tragédií.
 

         Dává možnost pochopit negativní důsledky žárlivosti a nenávisti a zbytečnosti v plýtvání energie. Umění boje jakéhokoliv druhu má smysl v případě převahy pozitivních výsledků. Pokud to skutečně není nutné, nikdy jelen nebojuje. 

 

    Top plus, co Vám pomůže - je napojení na vrbu, která se objevuje a dává jasně znát, že skutečná síla pramení ze schopnosti pružnosti. Pokud je potřeba, je nutné se ohnout a být schopen se v pravý čas opět narovnat. Ve zdraví přežije ten, který se dokonale dokáže přizpůsobit situacím, diplomacie – to je dovednost, kterou se pokuste trénovat a pilovat do nejvyšší kvality, rozhodně se to vyplatí a přinese výsledky. Dejte soupeři dočasně pocítit převahu – pak bude vítězství snazší. Vrba ovšem plní i léčebné potřeby. Pomůže v případě potřeby, kdy Vaše srdce krvácí, truchlí a Vy si již nemůžete pomoci. Proutek stočený do klubíčka a nošený několik dni u sebe – spolu se zaměření, splní účet. Vyhladí bolest a zmírní to, co je třeba.

 

     Top mínus zde zprostředkovává broskev. Její informace vypovídá o nastavení na lenost a možná i výstřednost, která nyní může do Vašeho života nepozorovaně vplouvat. Buďte na pozoru, protože zahledění do sebe bez patřičné aktivity vede k cestě zpět, poklesu výkonu, snížení osobní síly a zastavení pokroku. To je asi dost nežádoucí.
 

MIMOŘÁDNÁ PŘÍLEŽITOST - NENECHTE SI JI UJÍT.


Postrádáte ve výkladu konkrétní prvky? 

Nechte si vypracovat výklad přímo pro Vás - akční nabídka - zde: 

DALŠÍ SLUŽBY A PRODUKTY 
 


HARMONIZACE ČAKER ZDARMA - REGISTRACE S VÝHODOU - zde: 
 

Chcete dostávat šamanskou radu
a zároveň získat bonus? 
zde:

 

 

 

 

                
S láskou

Marie Magdaléna
průvodkyně báječným životem

1mariemagda@seznam.cz

http://www.reiki-shamballa-zasveceni.cz


FB skupina - Motivace tvoří nemožné

všechny produkty a služby

FB - Marie Magdaléna

blog Marie Magdaléna

šamanská rada.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one